Wróć   Forum Psiakość – uroki życia z psem > Galeria > Ilustrowane pogaduszki – Galeria

Odpowiedz

Narzędzia wątku Tryb wyświetlania
Przeczytany 11-05-2007, 21:58   #31
zuzolandia

zuzolandia's Avatar

Domyślnie

http://images21.fotosik.pl/273/36cd0cdf8db904d9.jpg

.takkkkkk to maluchy lubia najbardziej heeheheh ;-)
Witamy milusio ;-) zawitalismy z nochalem przy ziemi do galerii ciciatego inaczej Zagrajka ;-) eheh .....przepiekny jest !!! .....pozdrawiamy i mizianko przesyłamy ;-)
Przeczytany 11-05-2007, 22:37   #32
Gosia i Zagraj
Moderator

Gosia i Zagraj's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał istari
Witaj rodzinko :619:
WITAJ!!! Czy ty, to ty? Dawaj szybko awatarek!:619:

Cytat:
Napisał Justa
oh zagrajki jesteście !!! :jupi:

a ja Wam powiem, ze to jego ciemniejsze umaszczenie nawet bardziej przyciąga mój wzrok niż zwykły ogarkowy 'uniformik'
Witaj Justa!!!!!!!!!!!!!! Powiem krótko, Zagraj ma piękne umaszczenie

Cytat:
Napisał Anka
Ee... przepraszam, ale czy ja napisałam, że Zagraj nie jest ogarem? czytajcie z zrozumieniem, pytałam czy może brac udział w wystawach, a to całkiem coś innego, doberman który urodzi się biały czy izabelowaty nadal jest dobermanem z tym ze nie jest wystawowy... a nie znam sie na ogarach to zapytałam ..
Anka, w przypadku Zagraja, decydujący o tym, czy może brać udział w wystawach, czy nie był robiony przegląd hodowlany i pod kątem wpisu do KW. Gdyby sędziowie robiący ten przegląd, dopatrzyli się cech dyskwalifikujących, tego wpisu by nie było. Z tego co wiem, w innych rasach KW nie ma. Może stąd to niezrozumienie?

Dodane po 4 minutach:

Cytat:
Napisał zuzolandia
Witamy milusio ;-) zawitalismy z nochalem przy ziemi do galerii ciciatego inaczej Zagrajka ;-) eheh .....przepiekny jest !!! .....pozdrawiamy i mizianko przesyłamy ;-)

Witaj zuzolandia
Zagraj jest ... ciciaty inaczej?
Gosia i Zagraj jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 11-05-2007, 23:17   #33
dogaja
Ja jaKO ŚCIgacz
Moderator

dogaja's Avatar

Miasto: Karkonosze
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gosia i Zagraj
I teraz JA,która z zegarkiem w ręku, wywiązałam się ze swojej powinności i zjawiłam sie na tym świecie, dowiaduję się, że pewno mam za dużą główkę, uszami wydobywa mi się dwutlenek węgla, mam pokrzywione ubranko, ciężki chód i zmarszczki , a ta wredna Behemot, moja siostra, lekkim kroczkiem, radośnie i bez zmarszczek idzie przez życie No, ha ha ha, bardzo śmieszne
Gosiu, czy tobie się nie potentegoliło?!
Przecież jest dokładnie odwrotnie, a przynajmniej tak twierdziłyście zgodnie na poprzedniej stronie:

Cytat:
Napisał Gosia i Zagraj
Cytat:
Napisał Rinuś
a Wy to tak na realu siostry czy tylko takie dobrane??
Bliźniaczki, tylko ona jest starsza, a ja ładniejsza
Cytat:
Napisał Behemot
Jesteśmy bliźniaczkami, tylko że ja jestem starsza od Gosi o 10 lat, bo poród naszej mamy był wyjątkowo długi :F
Ja jestem ta mądrzejsza, a Gosia ta ładniejsza - niestety
Przypomnij sobie - przecież najlepsze lata swojego życia spędziłaś w …łonie matki.

Cytat:
Napisał Gosia i Zagraj

I te 10 lat to były najlepsze lata mojego życia! Potem już pojawiła się ONA
Ale miało prawo Ci się potentegolić: ty jesteś TA ŁADNIEJSZA…
To ona ma za dużą główkę (Niech Nam Panuje Wiecznie)!
Przeczytany 12-05-2007, 00:40   #34
Vectra

Vectra's Avatar

Domyślnie

i w tym miejscu ciesze się że nie mam bliźniaczego rodzeństwa bo co to by było
Przeczytany 12-05-2007, 00:48   #35
Behemot
MaSONIErka
Administrator

Behemot's Avatar

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gosia i Zagraj
Cytat:
Napisał Vogue
Dzięki Dogajko za ten wspaniały wywód!!!
Uśmiałam się do łez
No nie wiem czy ja mogę się śmiać Nie dość, że Behemot wiodła przez czas, dzielący nasze narodziny, pasożytniczy żywot w łonie matki naszej, narażając ją na wieloletni brak figury i ogólnie dyskomfort wynikający choćby z tego, że przez 10 lat, matka nasza, nie wiedziała czy urodzi się wymarzony syn czy kompletnie nie oczekiwana już córka Do tego Behemot tak się rozzuchwaliła, że permanentnie domagała się jedzenia o bardzo zróżnicowanych smakach, skutkiem czego biedna nasza matka, przez 10 lat, cierpiala na zgagę i oczywiście ogromną nadwagę, którą to zresztą, zauważe z prawdziwą przyjemnością, Behemot w efekcie odziedziczyła Matka nasza w nieskończonej swej miłości macierzyńskiej, wybaczyła Behemot, ten ewidentny egoizm, ale już nigdy nie była tak naprawdę w dobrej formie psychicznej jako, że , z powodu wieloletniej ciąży, kiedy wreszcie Behemot raczyła się urodzić, cierpiała na syndrom opuszczonego gniazda :beczy:
I teraz JA,która z zegarkiem w ręku, wywiązałam się ze swojej powinności i zjawiłam sie na tym świecie, dowiaduję się, że pewno mam za dużą główkę, uszami wydobywa mi się dwutlenek węgla, mam pokrzywione ubranko, ciężki chód i zmarszczki , a ta wredna Behemot, moja siostra, lekkim kroczkiem, radośnie i bez zmarszczek idzie przez życie No, ha ha ha, bardzo śmieszne

No przepraszam, ale to ja jestem starsza, więc to Ty naraziłaś naszą mamusię na 10-letnią zgagę i nadwagę, poasożycie jeden! ja się urodziłam punktualnie, a ty się spóźniłaś całe 10 lat! Więc już tak się nad sobą nie użalaj!

Behemot jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 12-05-2007, 08:20   #36
Anka

Anka's Avatar

Wyślij wiadomość przez GG do Anka
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gosia i Zagraj
Cytat:
Napisał Anka
Ee... przepraszam, ale czy ja napisałam, że Zagraj nie jest ogarem? czytajcie z zrozumieniem, pytałam czy może brac udział w wystawach, a to całkiem coś innego, doberman który urodzi się biały czy izabelowaty nadal jest dobermanem z tym ze nie jest wystawowy... a nie znam sie na ogarach to zapytałam ..
Anka, w przypadku Zagraja, decydujący o tym, czy może brać udział w wystawach, czy nie był robiony przegląd hodowlany i pod kątem wpisu do KW. Gdyby sędziowie robiący ten przegląd, dopatrzyli się cech dyskwalifikujących, tego wpisu by nie było. Z tego co wiem, w innych rasach KW nie ma. Może stąd to niezrozumienie?
Gosiu, nie wiem co to KW? ale przeglądy sa robione zawsze, i jeśli jakis piesek ma jakies wady to nie jest wystawowy, ale psem rasowym będzie do konca, więc nie wiem skąd odpowiedzi że jest to ogar (przecież widze i wiem ze ma papiery) byłam zaciekawiona jego umaszczeniem (bardzo mi się podoba, zdecydowanie bardziej niż standardowe-te które występuje najczęściej) dlatego zapytałam czy może brać udział w wystawach, bo nie spotkałam nigdy ogara o takim umaszczeniu i tylko tyle. Przecież nie napisałam że jest mieszańcem. więc sprostowałam, acz kolwiek nie wiem co bo zadałam jasne pytanie
No i czekam na więcej fotek :629:
Przeczytany 12-05-2007, 12:19   #37
istari

Domyślnie

Cytat:
Napisał Gosia i Zagraj
WITAJ!!! Czy ty, to ty? Dawaj szybko awatarek!:619:
Tak, przyznaję się - to JA!!! :619:
awatarek i reszta będzie wieczorem
A tymczasem - Oficjalnie zapraszam Was do Naszej Galerii
http://psiakosc.mojeforum.net/viewtopic.php?t=209
istari jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 12-05-2007, 17:29   #38
Gosia i Zagraj
Moderator

Gosia i Zagraj's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał dogaja

Gosiu, czy tobie się nie potentegoliło?!
... okropnie mi się potentegoliło

Cytat:
Napisał Behemot

No przepraszam, ale to ja jestem starsza, więc to Ty naraziłaś naszą mamusię na 10-letnią zgagę i nadwagę, poasożycie jeden! ja się urodziłam punktualnie, a ty się spóźniłaś całe 10 lat! Więc już tak się nad sobą nie użalaj!
Już nic nie gadaj! Upajam się faktem, że to ty masz zmarszczki, a nie ja - pal licho zgaga!

Cytat:
Napisał Anka

Gosiu, nie wiem co to KW? ale przeglądy sa robione zawsze, i jeśli jakis piesek ma jakies wady to nie jest wystawowy, ale psem rasowym będzie do konca, więc nie wiem skąd odpowiedzi że jest to ogar (przecież widze i wiem ze ma papiery) byłam zaciekawiona jego umaszczeniem (bardzo mi się podoba, zdecydowanie bardziej niż standardowe-te które występuje najczęściej) dlatego zapytałam czy może brać udział w wystawach, bo nie spotkałam nigdy ogara o takim umaszczeniu i tylko tyle. Przecież nie napisałam że jest mieszańcem. więc sprostowałam, acz kolwiek nie wiem co bo zadałam jasne pytanie
No i czekam na więcej fotek :629:
Anka, no i w tym tkwi nieporozumienie Zagraj nie miał papierów. Został wykupiony z Allegro, przez hodowczynię ogarów i gończych, Hanię. Zobaczyła na zdjęciu małego ogarka, na łańcuchu i postanowiła mu pomóc. Tak, trafił do nas. Żeby dostał papiery, a tym samym potwierdzenie faktu, że jest ogarem musiał przejść przegląd hodowlany i o wpis do KW. KW, czyli Księga Wstępna zastąpi Zagrajowi rodowód, bo rodzice jego są nieznani. Tak więc teraz jest Zagraj NN - Ogar Polski. I ma prawo do uczestniczenia w wystawach Mam nadzieję, że teraz już jest wyjaśnione A co do fotek, to jasne! Postaram się coś wstawić

Cytat:
Napisał istari
Tak, przyznaję się - to JA!!! :619:
awatarek i reszta będzie wieczorem
A tymczasem - Oficjalnie zapraszam Was do Naszej Galerii
http://psiakosc.mojeforum.net/viewtopic.php?t=209
No, od razu wiedziałam, że to ty A w galerii Charlie już byłam :tancze:
Przeczytany 12-05-2007, 18:30   #39
Vogue

Vogue's Avatar

Miasto: Gdynia
Wyślij wiadomość przez GG do Vogue
Domyślnie

Cytat:
Napisał Anka
czytajcie z zrozumieniem, pytałam czy może brac udział w wystawach
Anka!!!
Sorry! Wszyscy sekundowali Zagrajkowi i trzymali kciuki,
aby dostał wpis do KW.
Stąd to święte oburzenie

Vogue jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 12-05-2007, 18:43   #40
istari

Domyślnie

Cytat:
Napisał Gosia i Zagraj
No, od razu wiedziałam, że to ty A w galerii Charlie już byłam :tancze:
Jaka przebiegla bestyjka :P
Przeczytany 12-05-2007, 19:01   #41
marzenna79
Agentka KGB&CIA [*]

marzenna79's Avatar

Miasto: Gdynia
Wyślij wiadomość przez GG do marzenna79 Wyślij wiadomość przez MSN do marzenna79 Wyślij wiadomość przez Skype do marzenna79
Domyślnie

Śliczny :gitara: Zagrajek - lejek. [smilie=to funny.gif]
Fotka ta, ma wszystkie fotki pod sobą. [smilie=i love you1.gif]
Cud, miód i orzeszki.
Gosiu, pozdrawiam serdecznie Ciebie, a ogarka Zagrajka koniecznie podrap za uszkiem ode mnie.
Wszystkiego dobrego.[smilie=kiss of love.gif]

Sukces [*] 25.07.1996 - 01.04.2008 [*]

marzenna79 jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 12-05-2007, 20:36   #42
Żaneta

Żaneta's Avatar

Miasto: Nawojowa/Wrocław
Wyślij wiadomość przez GG do Żaneta
Domyślnie

witamy Zagrajka, jak miło go widzieć ,fajnie że ma już swoją galerie na psiakości
małe sprostowanie do postu Małgosi, ja się tu muszę pochwalić nie ujmując nic Hani to ja znalazłam tego ogara-Zagraja :P na Allegro,a resztą to już faktycznie się Hania zajeła

mizianka dla Zagrajka [smilie=i love you1.gif]
Przeczytany 12-05-2007, 20:52   #43
Gosia i Zagraj
Moderator

Gosia i Zagraj's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Żaneta
małe sprostowanie do postu Małgosi, ja się tu muszę pochwalić nie ujmując nic Hani to ja znalazłam tego ogara-Zagraja :P na Allegro,a resztą to już faktycznie się Hania zajeła

mizianka dla Zagrajka [smilie=i love you1.gif]
Żanetko kochana! I to jest święta prawda! Bardzo cię przepraszam, po prostu pisałam skrótowo, koncentrując się na temacie, który poruszyła Anka Zawsze pamiętam, że to ty znalazłaś ogłoszenie o Zagrajku Myślę, że i z tego powodu, masz dla niego tak szczególną sympatię, bardzo ci dziękuję :serducho:

Dodane po 3 minutach:

Cytat:
Napisał marzenna79

Śliczny Zagrajek - lejek.
Fotka ta, ma wszystkie fotki pod sobą.
Cud, miód i orzeszki.
Gosiu, pozdrawiam serdecznie Ciebie, a ogarka Zagrajka koniecznie podrap za uszkiem ode mnie.
Wszystkiego dobrego.
Marzenna, fajnie, że zajrzałaś do nas , Zagrajek wydrapany za uszkiem
Przeczytany 12-05-2007, 20:57   #44
Żaneta

Żaneta's Avatar

Miasto: Nawojowa/Wrocław
Wyślij wiadomość przez GG do Żaneta
Domyślnie

Gosiu ja się wcale nie gniewam ,a wybieracie się na klubówke do Wałbrzycha?
Przeczytany 12-05-2007, 21:28   #45
dogaja
Ja jaKO ŚCIgacz
Moderator

dogaja's Avatar

Miasto: Karkonosze
Domyślnie

Tak sobie oglądam, oglądam, oglądam, oglądam... A tu NIE MA!

Narzędzia wątku
Tryb wyświetlania

Zasady pisania postów