Wróć   Forum Psiakość – uroki życia z psem > Galeria > Ilustrowane pogaduszki – Galeria

Odpowiedz

Narzędzia wątku Tryb wyświetlania
Przeczytany 01-10-2016, 23:05   #76
dogaja
Ja jaKO ŚCIgacz
Moderator

dogaja's Avatar

Miasto: Karkonosze
Domyślnie

Cytat:
Napisał Odusiowa Zobacz post
Przepraszam Potworku że nie zdążyłam ci pomóc... przepraszam za wszystko...
Może gdybym wcześniej pojechała do weta jeszcze by żył...
Nigdy nie wiemy na pewno, czy to właśnie jest ten moment, zanim się nie wydarzy. Bardzo Ci współczuję, Odusiowa
Przeczytany 02-10-2016, 22:26   #77
Alicja

Alicja's Avatar

Miasto: RYBNIK
Wyślij wiadomość przez GG do Alicja
Domyślnie

z całego serca współczuję
Alicja jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 04-10-2016, 17:24   #78
Odusiowa

Odusiowa's Avatar

Miasto: Wałbrzych
Domyślnie

W sobotę pojechaliśmy z Odineliuszem do dziadków, chyba z 2 godziny chodził po domu i go szukał
Co najlepsze oni nie darzyli się miłością... a mimo to był okropnie smutny
Po Odinku czasami widać że nie ma już 2 lat, za to ma szczerbatą mordę i nie chce już chodzić na spacery dla samego chodzenia, kiedyś mógł tak cały dzień. Najbardziej lubi jak człowiek usiądzie na ławce i rzuca piłeczkę to można nawet i cały dzień biegać ale łażenie bez celu jest passe Ogródka niestety nie mamy a jak już u kogoś jesteśmy to się go wyciągnąć nie da.
Oglądałyśmy z przyjaciółką dzisiaj stare filmiki, z czasów kiedy oba psy były piękne, młode i oba żywe... nie da się nie rozpłakać
Ostatnie wspólne zdjęcie
Przeczytany 22-10-2016, 14:52   #79
Odusiowa

Odusiowa's Avatar

Domyślnie

Odinek coraz częściej utwierdza mnie w przekonaniu że potrzebuję szczeniaka najchętniej teraz już natychmiast ale jeszcze z rok albo 2 . Na razie mogę sobie popatrzeć na ogłoszenia
Drugiego psa i ogródek najchętniej
Myślałam nad różnymi opcjami ale nie wyobrażam sobie na razie innego psa niż yorek, chciała bym coś większego ale jednak duże psy są fajne u kogoś . Yorek ma same zalety po pierwsze i najważniejsze jest terrierem, po drugie jest mały a co za tym idzie można łatwo z takim psem podróżować, wziąć na ręce w razie zagrożenia itd. i po trzecie nie gubi kłaków a na starość nie ma problemów z noszeniem po schodach mieszkając na 4 piętrze kiedy łapy pieskowi wysiądą...
Gdyby Odie był duży to bym miała poważny problem z jego bolącą od tygodnia łapą (niech to się skończy wreszcie bo chcę iść na normalny spacer ), a tak na rączki, znieść bez problemu po schodach, wysikać zanieść do domu i po problemie.
Dzisiaj na spacerku szedł sobie już normalnie ale uraził sobie łapkę przy otrzepywaniu się i zaczął znowu kuleć a że akurat witał się z jamniczką, jej pani uznała że ją właśnie obsikał
Przeczytany 31-12-2016, 16:45   #80
Odusiowa

Odusiowa's Avatar

Domyślnie

Pańcia i jej piesek oboje odeszli za wcześnie i dużo za młodo Urwis na moich rękach, ciocia w wypadku razem z mężem i sąsiadem. Jej nie próbowali, reanimacja wujka i sąsiada nic nie dała. Jechali w 6, w aucie coś strzeliło i wujek stracił panowanie. Mieli po 30 lat, jedna osoba skończyła ze złamaną nogą i ręką, jedna ze szwami na głowie. Jechali z 3 letnim dzieckiem on na tym wyszedł z jednej strony najlepiej bo z zadrapaniem na główce a z drugiej nikt nie chciałby być sierotą...

Więc od dzisiaj możecie mówić mi mamo.....
Przed samymi świętami
Przeczytany 06-01-2017, 19:13   #81
Odusiowa

Odusiowa's Avatar

Domyślnie

Coraz bardziej myślę o szczeniaczku. Szukam kundelka byle by byl kudlaty i do kolana maksymalnie. Nie liczy sie kolor. Liczy sie nie zbyt durzy wzrost i kłaki. Ma powiewać i dać się ostrzyc w co mi sie zapragnie a no i yorka mi nie zeżreć. Panu yorku należy się szacunek, bo pan york niedługo kończy 8 lat. Widzialam w internetach mieszanca schih tzu ale go juz nie ma i teraz znowu trafilam na 2 szczeniaczki troche młodsze. O ile jeszcze będą dostępne po moim powrocie do polski to zadzwonię. Na razie 2 yorka nie ale w przyszłości może. Na razie chce wiekszego psa zeby Michał mogł się z nim bawić i żebym nie dostawała zawału na karzdym spacerze bo psa z krzaków nie widać. A Odinek podobno ma sie dobrze. Przez to wszystko musiał zostac chwilowo u dziadków. Odinek juz nie chce wychodzic na spacery dla samego w sobie biegania po krzakach. Jemu z kolei przydalby sie ogrodek. Najchcetniej plaski bez dzior i z krótko przystrzyżoną trawką. A ja, ja potrzebuje psa ktory z chcecią pójdzie ze mną na spacer. Odinka kocham i nigdy nie przestanę ale on ma juz nieco inne potrzeby niż ja.
Przeczytany 06-01-2017, 19:19   #82
M10M
Hamlet i koty
Moderator

M10M's Avatar

Miasto: Tczew
Domyślnie

Nowy rok - nowe pomysły na życie. Oby się powiodły.
Powodzenia w doborze psiaka.
Też miałam podobne kryteria (niezbyt duży, kudłaty, idealny do spacerów), tyle, że tym razem zdecydowałam, że ma być rasowy. I wcale nie jestem w 100% przekonana, że była to słuszna decyzja...
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Tryb wyświetlania

Zasady pisania postów