Wróć   Forum Psiakość – uroki życia z psem > Rasy > Grupa IX

Odpowiedz

Narzędzia wątku Tryb wyświetlania
Przeczytany 16-11-2007, 20:28   #16
dogaja
Ja jaKO ŚCIgacz
Moderator

dogaja's Avatar

Miasto: Karkonosze
Domyślnie

A co to za wzorzec, kiedy nie ma zdjęcia?!
Ludzie jeszcze pomyślą, że jest kudłaty.
Proszę ładnie pieskowi wyprasować zmarszczki i cyknać.
Przeczytany 16-11-2007, 20:43   #17
Ebi
Niezdecydowana.

Ebi's Avatar

Miasto: Oława/Wrocław.
Wyślij wiadomość przez GG do Ebi
Domyślnie

bardzo długa sesja

Schronisko- Oława!!!
Ebi jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 06-06-2010, 13:39   #18
Kociara

Kociara's Avatar

Miasto: Polkowice
To lubię Shih-tzu

Hej, co myślicie o pieskach rasy shih-tzu? Ja wprost je kochaam, sama posiadam 4-miesięczną sunię w typie tej rasy. Przewspaniałe psy
Przeczytany 09-06-2010, 21:26   #19
sweetdoggy
Miłośniczka zwierząt

Domyślnie

Szczerze nie przepadam za tą rasą z kilku powodów:
1. Jak byłam mała, biegłam sobie do babci i był taki shih-tzu. Tak mnie zaatakował, że miałam wyrwaną skórę! Ja do niego nawet nie podeszłam, nawet na niego nie spojrzałam, a on po prostu zaczął biec w moją stronę i mnie ugryzł do krwi, do zerwania skóry...
2. Nie podobają mi się zbytnio ich mordki ;D Chociaż niektóre są ładne, ale to 1 na milion.
3. Mój kolega ma tego psa. Ach... ma rodowód, więc jest to typowa rasa. Linieje, jest bardzo wredny, za nic nie nauczysz go żadnej komendy, sika w domu... szkoda gadać ;D

Wiktoria mi się Luna na przykład podoba, ale szczerze nie wiem, czy mi się będzie podobała jak dorośnie

Ostatnio edytowane przez sweetdoggy; 09-06-2010 o 21:26 Powód: Chyba się pomyliłam (błąd) ;D
sweetdoggy jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 25-09-2012, 08:07   #20
kasik

Domyślnie

Cytat:
Napisał sweetdoggy Zobacz post
Mój kolega ma tego psa. Ach... ma rodowód, więc jest to typowa rasa. Linieje, jest bardzo wredny, za nic nie nauczysz go żadnej komendy, sika w domu... szkoda gadać ;D
Linieje? Ja mam dwa shihtzaki i nie linieją. Jak sa regularnie czesane, albo krócej ścięte to nie ma takiej możliwości, żeby tak traciły włos, aby mówić, że linieją.

Że niby wredne? Owszem, mój Tosiek jest wredny czasami, ale to jest tak jak z ludźmi - każdy może mieć swój lepszy lub gorszy dzień, dobry albo zły humor, ale żeby shih tzu był wredny?

Poza tym, zanim ktoś powie, że shih jest wredny albo sika po kątach to niech lepiej się zastanowi czy na pewno dobrze wychował i ułożył psa. Zresztą sikanie może miec również inne podłoże - zdrowotne.

To są moje, bardzo kochane shihtzaki

Przeczytany 21-09-2015, 21:58   #21
kochampieski

Domyślnie

Ja mam shih tzu już 8 lat i nigdy bym go nie zamienila na innego Sa to jednak pieski , o które trzeba specjalnie dbac, chociazby ze względu na sierść...Niestety pech chciał , ze ma wystajaca dolna szczeke i to bardzo. Do tego nie chce sobie dac pielegnowac klow i ma bardzi nieładne :/ Ostatnio nabyłam zel , który można dodac do karmy Powiem wam, ze nawet spoko

Ostatnio edytowane przez M10M; 21-09-2015 o 23:34
kochampieski jest wylogowany/a   Zacytuj
Odpowiedz

Słowa kluczowe
Shih-tzu Piesek Lovciam

Narzędzia wątku
Tryb wyświetlania

Zasady pisania postów