Wróć   Forum Psiakość – uroki życia z psem > Pomóżmy tym psom > Znalazły dom

Odpowiedz

Narzędzia wątku Tryb wyświetlania
Przeczytany 23-02-2014, 19:00   #1
Pysia
Niufomaniaczka

Pysia's Avatar

Miasto: Sarnów
Wyślij wiadomość przez GG do Pysia
Domyślnie Cherry- mała Wisienka z mocnego likieru MA DOM!

Nie wytrzymałam....

Dostała na imię Cherry. Przyjechała do mnie wczoraj po 19-tej. Szybka kąpiel aby zmyć zapachy schronu. W kąpieli grzeczna jak aniołek

Cherry znalazła sie w schronisku prawie rok temu. Miała ogromną rane w prawym boku. Szyli ją, operowali - pół roku. I jak to bywa z ogromem psów zginęła w tłumie a ze nie pies z salonów pachnący i wyfryzowany to przysłowiowy " pies z kulawą nogą" nią się nie zainteresował. Aż nie zobaczyłam jej zdjęć. Odsiedziała swoje. Czas aby los się odmienił.

Dostała na imię Cherry. Jest jak wisienka z mocnego likieru. Bardzo szybko uderza do głowy i można wpaść w nałóg Pies przytulający sie niesamowicie, wskakujący na kolana i łaknący bliskości x milion. Całuśna do tego i milusińska. A po kąpieli wskoczyła do mojej mamy na łóżko i....przylgnęła aż do rana! Mama jest nią zachwycona
Ale nie jest to wyłącznie łóżkowy pies. Potrafi się bawić, szaleć z Zirą. Potrafi też aportować Zna pluszaki i z zapamiętaniem robi im wiwisekcje Grzecznie tez zrozumiała że nie może nieustannie siedzieć na łóżku posłanko polubiła
Na tą chwilę jest to pies bez wad. Ale poznajemy się dopiero

Cherry w obiektywie malawaszki

Szukamy super domku dla radosnej przylepy.

Ostatnio edytowane przez Pysia; 10-03-2014 o 21:00
Pysia jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 23-02-2014, 22:02   #2
katia

katia's Avatar

Miasto: Poznań
Domyślnie

ale fajna oczka i uśmiech - cudne
pewnikiem szybko nowy dom się znajdzie
Przeczytany 24-02-2014, 19:59   #3
Pysia
Niufomaniaczka

Pysia's Avatar

Domyślnie

Ma naprawdę wiele uroku, nawet taka nieogarnięta jeszcze Nie chcę jej sama golić bo sznaucera nie potrafię. Po co robić z psa paskude? Może w środę przyjedzie Justyna to ją obrobi jak trzeba. Sunia po pół roku leczenia, po schroniskowej karmie i stresie ma kiepską sierść i trzeba ją doładować witaminkami.

Zapraszam na wydarzenie Cherry: https://www.facebook.com/events/6005...lter=upcoming#
Przeczytany 02-03-2014, 22:02   #4
Pysia
Niufomaniaczka

Pysia's Avatar

Domyślnie

Cherry została obcięta Trzeba było wyrównać wygolone miejsca bo wyglądała miejscami jak powygryzana przez mole. Teraz wygląda tak:

Przeczytany 08-03-2014, 16:32   #5
Pysia
Niufomaniaczka

Pysia's Avatar

Domyślnie

Jutro wizyta przedadopcyjna Cherry. Myślę, że to czysta formalność. Państwo adoptowali z przeokropnego miejsca jakim są Miedary w październiku sznupka. Chłopak starszy od Cherry. Był odwodniony, pogryziony, zaswierzbiony, zakołtuniony, śmierdzący i w bardzo złym stanie psychicznym. Malawaszka wiedziała o nim i zanim po niego pojechała to go adoptowali. I bardzo dobrze, bo niespełna 5 miesięcy później zobaczyłam go w doskonałym stanie zdrowotnym, wyglądowym i najważniejsze- psychicznym! Ludzie mogą mówić wiele rzeczy, ale pies zawsze prawdę powie. Ten powiedział mi, że to wspaniały dom. Mieszkają w Zawierciu, a to niedaleko mnie. Byli zapoznać ze sobą psy i tutaj też było bardzo fajnie. A mnie z rozmowy podobało się to, że Majki to idealny pies, po czym usłyszałam wiele opowiesci o nim. Np że kradnie itd, ale jest idealny To tak jak moje psy. Mają wiele wad, ale dlatego sa idealne w każdym calu
Przeczytany 08-03-2014, 19:44   #6
M10M
Hamlet i koty
Moderator

M10M's Avatar

Miasto: Tczew
Domyślnie

No widzisz jak się dobrze układa...
Przeczytany 08-03-2014, 20:59   #7
Pysia
Niufomaniaczka

Pysia's Avatar

Domyślnie

I kolejny niewidzialny w schronisku pies znajdzie swój dom Tak niewiele trzeba...
Przeczytany 10-03-2014, 21:03   #8
Pysia
Niufomaniaczka

Pysia's Avatar

Domyślnie

Cherry od wczoraj jest w nowym domu. Wiesci mam nieustanne i bardzo dobre Sunia odnalazła się tak szybko w nowym domu, że już 2 godz. po przybyciu namówiła rezydenta Majkiego do wspólnych szaleństw Z opowiesci wynika, że czuje sie tam jak królowa. Na dodatek podbija wszystkie serca Wcale mnie to nie dziwi.....
Przeczytany 23-10-2014, 11:22   #9
wiola

Domyślnie

super akcja
wiola jest wylogowany/a   Zacytuj
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Tryb wyświetlania

Zasady pisania postów