Wróć   Forum Psiakość – uroki życia z psem > Galeria > Ilustrowane pogaduszki – Galeria

Odpowiedz

Narzędzia wątku Tryb wyświetlania
Przeczytany 12-07-2016, 09:23   #6631
Deirdre
Dido-Zachary-Tarja

Deirdre's Avatar

Miasto: podmadrytewo ;)
Domyślnie

Dogaju, oba wizerunki mi sie podobaja
Lubimy manga i lubimy "avatary"

Odusiowo, e tam, wcale nie tyle razy ogolona! Co wy z tymi razami i czestotliwoscia?? Zaledwie dwa razy ja chlasnelam! Raz jak miala 2,5 roku i od razu zostawialam zeby sobie roslo. I drugi raz jak miala prawie 5 latek i wtedy to ciut trwalo, okolo roku trzymalismy fryza.....
A odrastac jest latwo, po prostu zostawia sie klaki bez golenia i tylko coraz czescie trzeba prac i czesac
Przeczytany 26-08-2016, 13:33   #6632
Odusiowa

Odusiowa's Avatar

Miasto: Wałbrzych
Domyślnie

Zapuszczać kudły wcale nie tak łatwo trzeba podcinać co nieco. Jak się za mocno podetnie to nie pasuje do reszty i tak jakoś trzeba dopasować resztę chociaż teraz od ponad miesiąca nie mam kontaktu z mym psem, widziałam go tylko na zdjeciach i filmik dostałam to od mojego wyjazdu sporo urosło. Jak znam moją mamę to zaraz po powrocie będę zmuszona go na łyso ogolić

Słowa kluczowe
ciacho??, CZARNOWŁOSA_PASTERECZKA, Dido, Kobieta z fioł(ki)em!, Miszczyni bałwanów, miszczyni groomingu, miszczyni słoniowej pamięci, niechluj literacki, słońce, Syrenka_zajadła_i_bojowa, tanuki_czyli_jenot, w łóżku z grzywką, _Nogi_Nr_2_Tego_Forum

Narzędzia wątku
Tryb wyświetlania

Zasady pisania postów