Wróć   Forum Psiakość – uroki życia z psem > Wszystko o psach > Ni pies, ni wydra ...

Odpowiedz

Narzędzia wątku Tryb wyświetlania
Przeczytany 12-03-2012, 20:09   #1
olcha

olcha's Avatar

Miasto: spod Warszawy
Wyślij wiadomość przez GG do olcha
Domyślnie W Warszawie powstaje pierwsze w Europie Okienko Życia dla Zwierząt

W Warszawie powstaje pierwsze w Polsce i w Europie Okienko Życia dla Zwierząt. Otwarcie 15 marca o godz. 12.00, w siedzibie Straży dla Zwierząt przy ul. Wolskiej 60.

Inicjatywa Okienko Życia dla Zwierząt powstała wobec bardzo częstych w Polsce porzuceń zwierząt.

- Podczas samej mroźnej zimy mieliśmy wiele przypadków porzuceń zwierząt m.in: były to konie, psy - w tym szczenna suka, koty, a także żółw znaleziony w słoiku na śmietniku - mówi Tom Justyniarski, rzecznik Straży dla Zwierząt. - Mamy nadzieję, że od tej pory właściciele, którzy będą chcieli się pozbyć swojego czworonoga korzystać będą właśnie z Okienek Życia dla Zwierząt - podkreśla.

Okienka Życia utrzymywać się będą z 1 proc. Straży dla Zwierząt w Polsce. Jeśli ktoś popiera tę inicjatywę może dokonywać wpłat na konto nr KRS: 0000248947 z dopiskiem Okienka Życia.
Przeczytany 18-10-2012, 18:53   #2
Daareek

Domyślnie

Slyszalem w TV, SUPER inicjatywa. Zdaje sie wraz z pogotowiem 24h dla zwierzat... Ciekawe czy to naprawde 1 takie okienko w EU?
Daareek jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 19-11-2012, 09:29   #3
eustachymotyka

Domyślnie

Super inicjatywa, oby takich więcej. No i szkoda, że tylko jeden taki punkt na całą Polskę... No ale co się dziwić.
eustachymotyka jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 18-01-2013, 18:22   #4
kila

Domyślnie

Mam nadzieję że w niedługim czasie powstanie więcej takich miejsc w całej Polsce ale jeszcze większą nadzieję, mam że ludzie w razie gdyby nie chcieli już swoich pupilów zaniosą je tam a nie zabiją czy do drzewa przywiążą...
kila jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 18-01-2013, 18:28   #5
Ossesmayer

Ossesmayer's Avatar

Domyślnie

okazało się że to okno to jedna wielka klapa....bezczelność ludzi przerosła SOZ. Szczerze mówiąc jak tylko ogłosili plany o utworzeniu Okna Życia od razu wiedziałam, że w Polskich realiach nie utrzyma się to długo...nie wiedziałam że Okno zamkną tak szybko jak je utworzyli
Ossesmayer jest wylogowany/a   Zacytuj
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Tryb wyświetlania

Zasady pisania postów