Wróć   Forum Psiakość – uroki życia z psem > Galeria > Ilustrowane pogaduszki – Galeria

Odpowiedz

Narzędzia wątku Tryb wyświetlania
Przeczytany 04-10-2009, 13:15   #16
jovanna
Moderator

jovanna's Avatar

Wyślij wiadomość przez GG do jovanna Wyślij wiadomość przez Yahoo do jovanna Wyślij wiadomość przez Skype do jovanna
Domyślnie

tak mialas okazje sie przekonac jak moja mloda uwielbia koniki i tlumy ludzi....
z daleka bylo nas slychac

jovanna jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 04-10-2009, 15:19   #17
jovanna
Moderator

jovanna's Avatar

Wyślij wiadomość przez GG do jovanna Wyślij wiadomość przez Yahoo do jovanna Wyślij wiadomość przez Skype do jovanna
Domyślnie

Wiecie co, dzieki za taki spacerek
Omalo nie dostalam galezia w glowe, tak u nas pizga...
Na "stawach" jak je nazywamy, jest jakis armagedon, pelno galezi oblamanych lezy pod drzewami, dmie ze gdyby nie dwa ciagnace beagle to bym zapewne odfrunela. Zreszta one takze, ale ze nosami przy ziemi caly czas byly to wiatr im w uszy nie dmuchal... W ostatniej chwili zauwazylam lecaca galaz z drzewa. Lavcia w tyl zwrot i w nogi, Angie za nia i sila rzeczy zrobilam polobrot prawie lamiac sobie nogi....
Zawsze jest tam sporo ludzi, a dzisiaj nikogo... Zrobilam jedno oszukane kolko i wrocilam do domu, jeszcze mi zycie mile...

Przeczytany 04-10-2009, 16:54   #18
Loona
Moderator

Loona's Avatar

Miasto: Pabianice
Domyślnie

Wieje dzisiaj okrutnie Lepiej w domu siedzieć niż na taką zawieruchę wychodzić. My też spacer zaliczyliśmy, ale daleko nas nie było bo zimno i nieprzyjemnie.
Loona jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 04-10-2009, 18:03   #19
M10M
Hamlet i koty
Moderator

M10M's Avatar

Miasto: Tczew
Domyślnie

Cytat:
Napisał jovanna Zobacz post
stwierdzilam ze poprzedni nie bardzo mi sie udal i zostaje przy jesieni
Właśnie - rano był inny
Przeczytany 04-10-2009, 19:13   #20
jovanna
Moderator

jovanna's Avatar

Domyślnie

a widzisz umiem robic banerki tylko bardzo rzadko je zmieniam .... ale mnie tak Katia natchnela ze zrobilam az dwa ....

Przeczytany 04-10-2009, 20:35   #21
Gosiek

Gosiek's Avatar

Miasto: Warszawa
Wyślij wiadomość przez GG do Gosiek Wyślij wiadomość przez Skype do Gosiek
Domyślnie

no wichura faktycznie była okropna - na szczęście już po no i wiatr taki cieplutki

spadających gałęzi nie zazdroszczę - toż to jak horror

Gosiek jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 05-10-2009, 13:48   #22
jovanna
Moderator

jovanna's Avatar

Domyślnie

Dzisiaj mam zly dzien i humor. Jeszcze rano jak wstawalam to bylo OK.
Jestem zalamana i cala nerwowa...
Moj syn znowu nie dotarl do szkoly i nie mam pojecia gdzie sie wloczy ...
Caly tydzien bylo dobrze. A dzisiaj znow sie zaczelo, mialam nadzieje ze umowe przez nas zawarta na wypracowanych wspolnie warunkach bedzie respektowal. Niestety nie dotrzymal jej....
Nie mam do niczego glowy i plakac mi sie chce...
Maz sie wstydzi przed nauczycielami bo syn uczy sie w tej szkole gdzie on pracuje....
Potrzebuje pomocy psychologa, ale miesiac sie czeka na wizyte w poradni psychologiczno - pedagogicznej...
Gdybym umiala sobie z tym poradzic takiej pomocy bym nie szukala.
Znowu czeka mnie zly okres.... A bylo juz tak fajnie ...

Przeczytany 05-10-2009, 16:01   #23
katia

katia's Avatar

Miasto: Poznań
Domyślnie

Jolu syn do gimnazjum chodzi?
co do czekania na wizyty w poradniach to wiem coś o tym wiem też niestety, że nie wszystkim psychologom tam zatrudnionym chce się pracować - sama się kilkakrotnie zetknęłam z niezłą spychoterapią a dobrego psychologa niełatwo znaleźć ...
a może Superniania?

Cytat:
Maz sie wstydzi przed nauczycielami bo syn uczy sie w tej szkole gdzie on pracuje....
mam nadzieję, że się nie obrazisz ale moim skromnym zdaniem to nie jest dobre rozwiązanie - tzn. dziecko i rodzic w jednej placówce oświatowej /i to każdego szczebla /
Przeczytany 05-10-2009, 16:26   #24
jovanna
Moderator

jovanna's Avatar

Domyślnie

moze i nie jest to dobre rozwiazanie ale przynajmniej wiem ze go w szkole nie ma gdyby chodzil gdzie indziej bym tego nie wiedziala, syn sam chcial tam chodzic...
syn chodzi do pierwszej klasy szkoly sredniej.
ja juz przerabialam psychologow.... kolejki w panstwowych poradniach mnie wykanczaja ....

Przeczytany 05-10-2009, 16:35   #25
Loona
Moderator

Loona's Avatar

Domyślnie

Bardzo Ci współczuję Mój braciak podły też takie cyrki odstawiał. Mama go do szkoły zawoziła, ten przez drzwi przeszedł i zaraz wyszedł. Z kolegami sobie wycieczki robili, albo na piwo szli. W pierwszej ledwo zdał - trzy poprawki miał. W drugiej kiblował. Potem przeniósł się z technikum do liceum - ale w tym samym zespole szkół, więc nic to nie zmieniło. W ostateczności nic nie szkończył. Rodzice postawili warunek, że albo się uczy, albo idzie do pracy. A skoro się nie uczy to ma zarabiać. Jak pracy "szukał" całymi dniami w necie i nic nie znajdował, albo szedł gdzieś na dwa miesiące to też była masakra. W końcu kolejne ultimatum - od poniedziałku do pracy inaczej nic jeść nie dostanie. Mama pilnowała lodówki, obiadów nie dostawał i pracę po jednym dniu znalazł.

Wiem, że to cholernie trudne. Życzę dużo siły, bo jeszcze długo będzie Ci potrzebna
Przeczytany 05-10-2009, 16:39   #26
katia

katia's Avatar

Miasto: Poznań
Domyślnie

Loonka czyżby Maciuś?

Cytat:
Wiem, że to cholernie trudne. Życzę dużo siły, bo jeszcze długo będzie Ci potrzebna
ano właśnie - serce boli a tu trzeba czasem stosować radykalne rozwiązania
i mieć anielską cierpliwość

Cytat:
syn sam chcial tam chodzic...
no to dlaczego teraz nie chodzi skoro sam wybrał sobie szkołę?
Przeczytany 05-10-2009, 16:48   #27
Loona
Moderator

Loona's Avatar

Domyślnie

Maciuś Maciuś
Przeczytany 05-10-2009, 17:15   #28
jovanna
Moderator

jovanna's Avatar

Domyślnie

A bo ja wiem ?.... moze to strach przed jedynkami, nieodrobione zadania domowe a bo mu sie nie chce.... i tak go juz przenioslam z innej budy do tej...
Jest juz, w domu u kolegi go wyhaczylam pojechalalismy po niego zeby od niego gdzies nie nawial... Maz go zabral i pojechali kolezance z klasy oddac zeszyt, bo dziewczyna sie nie ma z czego na jutro przygotowac... Polonistka na meza patrzyla jak na wroga...
I moj spokojny maz sie wsciekl na niego, ogromna rzadkosc...

Przeczytany 05-10-2009, 18:12   #29
cavallo

cavallo's Avatar

Miasto: Kraków
Wyślij wiadomość przez GG do cavallo
Domyślnie

Eh Joluś, współczuję
Tyle szarpaniny z tymi dzieciakami I ani prośbą, ani groźbą
Też mam nastolatki w domu, istne piekło

Looniaczku, ja się boję takie warunki stawiać, bo jak z domu nawieją Masakra no
cavallo jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 05-10-2009, 19:18   #30
jovanna
Moderator

jovanna's Avatar

Domyślnie

Pogadalam z nim, ale co z tego jak jutro wstanie nie ta noga i znow pojdzie na wagary ...... robie co moge on sam dzisiaj powiedzial ze chce isc do psychologa bo czuje ze cos z nim nie tak, nie wiem bo za moment moze temu zaprzeczyc. Kazde jego zachowanie takie jest ze mowi co chce osiagnac a potem robi przeciwienstwo tego...

Odpowiedz

Słowa kluczowe
anielice, Bajgle z biglem, bajkowe dziewczyny, beaglowe_aniołki

Narzędzia wątku
Tryb wyświetlania

Zasady pisania postów