Wróć   Forum Psiakość – uroki życia z psem > Galeria > Ilustrowane pogaduszki – Galeria

Odpowiedz

Narzędzia wątku Tryb wyświetlania
Przeczytany 09-04-2018, 19:36
M10M's Avatar
M10M M10M jest wylogowany/a
Hamlet i koty
Moderator

Miasto: Tczew
Domyślnie

Wiosna była krótkim epizodem i mamy już lato
Pora na długie wyprawy. W jednej z sąsiednich miejscowości mamy istne "żurawie\żurawiowe zagłębie". Tylko strasznie płochliwe bestie...:

Ponik tradycyjnie - biega z patykiem:

I jeszcze byle jakie zdjęcie, bo robione na szybkiego - po powrocie z ponikowego spaceru koty sprawdzają gdzie był:

Przeczytany 10-04-2018, 22:40
coztego's Avatar
coztego coztego jest wylogowany/a
Psiakościanka
Administrator

Miasto: Śląsk
Domyślnie

Jak dawno nie widziałam Twoich kotów!

Żurawie piękne są
Przeczytany 11-04-2018, 08:04
M10M's Avatar
M10M M10M jest wylogowany/a
Hamlet i koty
Moderator

Miasto: Tczew
Domyślnie

Koty mają się dobrze.
Pysia ma już 13 lat i nadal jest histeryczką . Diabliwo jest o 2 lata młodsza i jest strasznym pieszczochem. Wystarczy, że ktoś usiądzie i już ma kotkę na kolanach.
Kloniki (Ty je tak nazwałaś, oba mają teraz inne imiona, ale Malucha u weta nadal widnieje jako Klonik) to już 5 letnie koty. Chciałam napisać "stateczne", ale nijak mi to nie pasowało. Chuli (skrót od chuligana) to niezły szatanek, ale on jako jedyny przychodzi łasić się do Ponika - ociera się o niego, sprawdza co pies ma w pysku, rozkłada się przed nim. Reszta czasem powącha i raczej trzyma się z daleka.

Malucha od początku miała problem z okiem, ale zaleczyli co się dało i tak trwała. Ale ostatnio oko zaczęło się paprać. Wet stwierdził, że konieczna jest operacja i jak już tam zajrzy to zdecyduje czy leczyć dalej, czy usuwać. Usunął, bo podobno i tak za kilka miesięcy sytuacja by się powtórzyła, więc po co narażać kota na kolejne narkozy...
Teraz jednooka Malucha gania po mieszkaniu jak szalona, nadal łapie muchy i inne owady (musiałam przez pół dnia wyprowadzać z werandy wszystkie biedronki, które tam przezimowały) a kiedy rzucam psu piłkę, to lecą: piłka, Malucha i Pon. Czasem kotka dopadnie piłki pierwsza i wtedy Pon nie wie co ma robić
Przeczytany 14-04-2018, 17:50
coztego's Avatar
coztego coztego jest wylogowany/a
Psiakościanka
Administrator

Miasto: Śląsk
Domyślnie

Jak ten czas ucieka, Diabliwo to dla mnie wciąż młodzik

Fajnie, że z Ponikiem się kocie stadko dogadało Nie ma to jak duża rodzina

Słowa kluczowe
atlas ptaków, czczewskie mosty, kocia mafia objada Hamleta, Król_Lew, kryptoagresor, miszczyni drobiu wodnego, Nieprawdopodobnie Chudy Yeti, Omlecik Czeczewski, Omlet z rana jak śmietana ;), Omlet_Top_Model, psychoterapeuta Hamlet, Ptaky, samobieżny tartak, wszystko kudłate, ZOOwyprawy

Narzędzia wątku
Tryb wyświetlania

Zasady pisania postów