Wróć   Forum Psiakość – uroki życia z psem > Galeria > Ilustrowane pogaduszki – Galeria

Odpowiedz

Narzędzia wątku Tryb wyświetlania
Przeczytany 16-12-2010, 15:23   #16
Evelina
Administrator

Evelina's Avatar

Miasto: Podparyżewo
Domyślnie

Cytat:
Napisał olcha
Ja nie wiem. Mój tata potrafi wszystko sam zrobić, ugotować, uprać, rozwiesić
Mama musi sie czuć strasznie niepotrzebna
Cytat:
Napisał narisowa Zobacz post
to mój Tz - "czytaty", wystarczyło, że mu na kartce napisałam, jak się obsługuje pralkę
Moj "czytaty" informatyko-inżynier, ale kartkę by zgubił
Zresztą zdjec też by nie obejrzał, bo aparatu to on nie obsługuje
Synów na szczęście sobie wychowałam.

Pamiętam przed laty, kiedy dzieci były jeszcze małe pojechałam z nimi do Polski, tatuś został w domu. Po powrocie, dzieci na widok ogródka i innych detali w domu oświadczyły, ze Taty samego nie możemy zostawiać.

Evelina jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 16-12-2010, 16:54   #17
Blow

Blow's Avatar

Miasto: Gdynia/Olsztyn
Wyślij wiadomość przez GG do Blow
Domyślnie

Dobrze, że synowie poratowali honor rodziny i mają szanse na przedłużenie liniiSzczerze uważam, że w dzisiejszych czasach facet MUSI opuszczać chałupę z pewnymi umiejętnościami potrzebnymi do prowadzenia domu zamiast "robić z siebie lebiegę" co to dwie rączki i musk ma nie wiadomo po co, w każdym razie na pewno nie do tego do czego ma je kobieta.To czy w dalszym rozwoju wypadków te umiejętności będą mu potrzebne czy nie nie ma tu znaczenia, ważne jest to czego dowodzi fakt ich posiąścia-pewnej zaradności, samodzielności, tak to ujmę.W mojej opinii w dzisiejszych czasach i obecnych tendencjach życiowych młody facet, którego należy trzymać z dala od pralki czy kuchni bo chałupa pójdzie z dymem to...hmm....nie chciałabym nikogo urazić-nie to czego szukają dziewczęta
zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Blow jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 16-12-2010, 17:22   #18
Evelina
Administrator

Evelina's Avatar

Miasto: Podparyżewo
Domyślnie

Cytat:
Napisał Blow Zobacz post
Dobrze, że synowie poratowali honor rodziny i mają szanse na przedłużenie liniiSzczerze uważam, że w dzisiejszych czasach facet MUSI opuszczać chałupę z pewnymi umiejętnościami potrzebnymi do prowadzenia domu zamiast "robić z siebie lebiegę" co to dwie rączki i musk ma nie wiadomo po co, w każdym razie na pewno nie do tego do czego ma je kobieta.To czy w dalszym rozwoju wypadków te umiejętności będą mu potrzebne czy nie nie ma tu znaczenia, ważne jest to czego dowodzi fakt ich posiąścia-pewnej zaradności, samodzielności, tak to ujmę.W mojej opinii w dzisiejszych czasach i obecnych tendencjach życiowych młody facet, którego należy trzymać z dala od pralki czy kuchni bo chałupa pójdzie z dymem to...hmm....nie chciałabym nikogo urazić-nie to czego szukają dziewczęta
Juz widze jak mlode dziewczeta patrzą w pierwszej kolejności jak facet pralkę obsługuje

Ja osobiście wole nastawić mojemu facetowi pralkę, nawet koszule mu wyprasuje, ale chce mieć z nim o czym porozmawiać wieczorami. I to nie są rozmowy o tzw "życiu".
Uwielbiam kiedy dla mnie gra na pianinie, a gra bardzo sprawnie.
Dla Ciebie może to być lebiega, dla mnie bardzo wartościowy wewnętrznie człowiek. Pomimo wad, jeszcze na takiego drugiego nie trafiłam.

Nie sądź, ze poczułam się obrażona za "lebiegę" , po prostu wiem, żeś młoda i patrzysz na życie inaczej.

Evelina jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 16-12-2010, 17:46   #19
lady m
Psiejska <3

lady m's Avatar

Miasto: Gdansk
Wyślij wiadomość przez GG do lady m
Domyślnie

Mój Kuba, jako, że długo mieszkał sam to i ugotuje i posprząta i wypierze... tylko tak "po kawalersku", a nie jak ja bym chciała tj. porządnie

lady m jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 16-12-2010, 17:51   #20
Blow

Blow's Avatar

Domyślnie

Evelina, ja nie odniosłam się do Twojego TZa nawet, prędzej do Twoich synów
Nigdzie nie sugerowałam, ze "lebiega" jest człowiekiem bezwartościowym, przecież o wartości ludzkiej nie będzie stanowiła umiejętność wyprania sobie gaci!Nie powinna stać zbyt wysoko na drabinie wartości i nie przeważy cudownego charakteru, dobrego serduszka i zgrania dusz, to na pewno jeno może u niektórych zasilać listę pomniejszych wad, prawda?
Możliwe, że patrzę na życie przez pryzmat młodego wieku i uboższych doświadczeń ale chyba jednak wcale nie muszą akurat one na poglądy rzutować...Mam inną wizję, niektórym nawet mimo zaawansowanego wieku tak zostaje
Zazdraszczam "grajka"...

Paulina, o!Kuba dostał szkołę życia "za kawalerstwa" dzięki temu

Tylko proszę, nie chcę brać udziału w dyskusji nt. małżeńskich relacji i stanowienia rodziny bo to oczywiste, że jestem w tej materii teoretykiem

Przeczytany 16-12-2010, 19:27   #21
katia

katia's Avatar

Miasto: Poznań
Domyślnie

Cytat:
Napisał lady m Zobacz post
Mój Kuba, jako, że długo mieszkał sam to i ugotuje i posprząta i wypierze... tylko tak "po kawalersku", a nie jak ja bym chciała tj. porządnie
lejdzioszku jaka Ty jesteś wymagająca Ty się ciesz, że jemu się chce i nie dołuj chłopaka bo jak mu się odechce to ze wszystkim będziesz sama zapitalać
a potem będziesz zmęczona i głowa Cię będzie bolała i nie podołasz wszystkim małżeńskim obowiązkom
Przeczytany 16-12-2010, 19:50   #22
Behemot
MaSONIErka
Administrator

Behemot's Avatar

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Cytat:
Napisał Evelina Zobacz post
J

Ja osobiście wole nastawić mojemu facetowi pralkę, nawet koszule mu wyprasuje, ale chce mieć z nim o czym porozmawiać wieczorami.
Joł!

Blow, żeby był i męski, i romantyczny, i żeby pralkę umiał obsłużyć albo i dzieciaka urodzić - takie rzeczy to tylko w Erze

Lejdziochu, strasznie trudne zadanie postawiłaś przed Kubą Mój ślubny świetnie gotuje (i lubi gotować), posprzątać - posprząta, ale jak parę miesięcy temu przez 2 tygodnie pomieszkiwałam u rodziców, to z lekką paniką dzwonił do mnie z prośbą o instrukcję obsługi pralki A co do prasowania... to chyba myśli, że żelazka nadal są na duszę

Mnie to nie przeszkadza. Ja na ten przykład do tej pory nie rozumiem, jak działają biegi w samochodzie
Nie, żebym była taka strasznie konserwatywna i uwielbiała patriarchat Po prostu trzeba znaleźć złoty środek i nie mieć nierealnych oczekiwań

Behemot jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 16-12-2010, 20:07   #23
lady m
Psiejska <3

lady m's Avatar

Miasto: Gdansk
Wyślij wiadomość przez GG do lady m
Domyślnie

Behemocie - dokładnie

Ja nie wydziwiam tylko uważam, że co ja mam sama zasuwać, jak maż też by mógł choć trochę pomóc W myśl tej reklamy "Dziel obowiązki, mnóż korzyści"

lady m jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 16-12-2010, 20:16   #24
katia

katia's Avatar

Miasto: Poznań
Domyślnie

Cytat:
Napisał Behemot Zobacz post
Po prostu trzeba znaleźć złoty środek i nie mieć nierealnych oczekiwań
o to to
Przeczytany 16-12-2010, 20:17   #25
Blow

Blow's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Ja nie wydziwiam tylko uważam, że co ja mam sama zasuwać, jak maż też by mógł choć trochę pomóc W myśl tej reklamy "Dziel obowiązki, mnóż korzyści"
O to to

Przeczytany 16-12-2010, 20:25   #26
Behemot
MaSONIErka
Administrator

Behemot's Avatar

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Cytat:
Jak najbardziej

Behemot jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 16-12-2010, 21:05   #27
olcha

olcha's Avatar

Miasto: spod Warszawy
Wyślij wiadomość przez GG do olcha
Domyślnie

Cytat:
Mama musi sie czuć strasznie niepotrzebna
Ty byś się czuła niepotrzebna jakby Twój mąż umiał wszystko w domu zrobić? Moja mama jest szczęśliwa. Razem z moim tatą dzielą między sobą obowiązki, a jak któreś wyjeżdża na dłużej, to to drugie potrafi ogarnąć dom.

Cytat:
Amen. Ta reklama jest dla mnie oczywistą oczywistością, u mnie w domu zawsze był podział po równo.
Przeczytany 16-12-2010, 21:27   #28
Blow

Blow's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał olcha Zobacz post
Ty byś się czuła niepotrzebna jakby Twój mąż umiał wszystko w domu zrobić? Moja mama jest szczęśliwa. Razem z moim tatą dzielą między sobą obowiązki, a jak któreś wyjeżdża na dłużej, to to drugie potrafi ogarnąć dom.

Amen. Ta reklama jest dla mnie oczywistą oczywistością, u mnie w domu zawsze był podział po równo.
O to chodzi

Przeczytany 16-12-2010, 21:42   #29
QQk

Miasto: Wrocław
Domyślnie

Cytat:
Juz widze jak mlode dziewczeta patrzą w pierwszej kolejności jak facet pralkę obsługuje

/ciach
Uwielbiam kiedy dla mnie gra na pianinie, a gra bardzo sprawnie.
/ciach
Oczywiście, że patrzą na obsługę pralki i brak pralki jest na obu skrajnych ekstremach atrakcyjności faceta

Qrcze, też gram na pianinie
Przeczytany 16-12-2010, 23:01   #30
zadziorny
i piesia jedna

zadziorny's Avatar

Miasto: Rybnik
Domyślnie

Cytat:
Napisał Behemot Zobacz post
Blow, żeby był i męski, i romantyczny, i żeby pralkę umiał obsłużyć albo i dzieciaka urodzić - takie rzeczy to tylko w Erze

Lejdziochu, strasznie trudne zadanie postawiłaś przed Kubą Mój ślubny świetnie gotuje (i lubi gotować), posprzątać - posprząta, ale jak parę miesięcy temu przez 2 tygodnie pomieszkiwałam u rodziców, to z lekką paniką dzwonił do mnie z prośbą o instrukcję obsługi pralki A co do prasowania... to chyba myśli, że żelazka nadal są na duszę

Mnie to nie przeszkadza. Ja na ten przykład do tej pory nie rozumiem, jak działają biegi w samochodzie
Nie, żebym była taka strasznie konserwatywna i uwielbiała patriarchat Po prostu trzeba znaleźć złoty środek i nie mieć nierealnych oczekiwań
Słusznie prawi

Słowa kluczowe
BAMBO, burdy_w_mieście, czekając na BOBO i pieluchy, czekająca na czerwone bobo, dwa koty, Lady_szczęśliwa_bez_dziecków, miłośniczka kotów dwóch, pająki szturmujące chałupę, Pani_Zdzicha, pies w kabaretkach, przyszła mamuśka, spanie z kurami, Truskawkowa Lady, Zlizywaczka śmietanki, Żona czekająca na ciążę

Narzędzia wątku
Tryb wyświetlania

Zasady pisania postów