Wróć   Forum Psiakość – uroki życia z psem > Rasy > Grupa V

Odpowiedz

Narzędzia wątku Tryb wyświetlania
Przeczytany 09-06-2007, 09:24   #1
Akitka

Domyślnie Akitowy wątek - wszystko o japońskich akitach

Zapraszam właścicieli akit japońskich, sympatyków rasy i przyszłych właścicieli do pogaduszek na temat naszych ukochanych czworonogów.
Akitka jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 09-06-2007, 12:40   #2
Justys
^^

Justys's Avatar

Miasto: Miechów
Wyślij wiadomość przez GG do Justys
Domyślnie

Ja kiedyś widziałam na spacerze z Niką pana z akitą (rymuję! ) i pragnę powiedzieć, że była ŚLICZNA!!!

Justys jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 09-06-2007, 13:13   #3
Akitka

Domyślnie

Cytat:
Napisał Justys
Ja kiedyś widziałam na spacerze z Niką pana z akitą (rymuję! ) i pragnę powiedzieć, że była ŚLICZNA!!!
Co jak co, ale prezencji to akitom odmówić nie można... Hihi...
I to takiej, że za moją Ambrą wołają: "o jaki skundlony husky". :diabel2:

Ale fajny emotkinek: :500: - przepraszam was, ale ja właśnie odkrywam yo forum...
Przeczytany 09-06-2007, 14:04   #4
Justys
^^

Justys's Avatar

Domyślnie

No...

PS:ja jestem pewna, że to husky nie był

Przeczytany 09-06-2007, 15:21   #5
lady m
Psiejska <3

lady m's Avatar

Miasto: Gdansk
Wyślij wiadomość przez GG do lady m
Domyślnie

Ja slyszalam juz rozne rzeczy... Raz pan pewien siebie i dumny ze swojej wiedzy mowi usmiechajac sie do kolegi z ktorym szedl: "Husky." Jakze byl zdziwiony, jak mu powiedzialam, ze to nie husky a akita

Ostatnio tez dosc czesto slysze, ze to malamut
No i przed chwila pan nam powiedzial na ulicy, ze Oshi jest podobna do lwa (ale potem oczywiscie byl pewien, ze to malamut )

lady m jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 09-06-2007, 15:35   #6
Akitka

Domyślnie

Cytat:
Napisał lady_m
Ja slyszalam juz rozne rzeczy... Raz pan pewien siebie i dumny ze swojej wiedzy mowi usmiechajac sie do kolegi z ktorym szedl: "Husky." Jakze byl zdziwiony, jak mu powiedzialam, ze to nie husky a akita

Ostatnio tez dosc czesto slysze, ze to malamut
No i przed chwila pan nam powiedzial na ulicy, ze Oshi jest podobna do lwa (ale potem oczywiscie byl pewien, ze to malamut )
Ja jednak ciągle słyszę, że husky. Ale już mi się nie chce tłumaczyć... Chciałam Ambrze na boku namalować: "to nie husky".
Przeczytany 09-06-2007, 15:57   #7
kasha
Guest

Domyślnie

Akity mi się bardzo podobają, jednak raczej nie zdecyduję sie na takiego pieska w przyszłosci
  Zacytuj
Przeczytany 09-06-2007, 16:53   #8
Akitka

Domyślnie

Cytat:
Napisał kasha
Akity mi się bardzo podobają, jednak raczej nie zdecyduję sie na takiego pieska w przyszłosci
A czemu tak z ciekawości?
Przeczytany 09-06-2007, 17:31   #9
kasha
Guest

Domyślnie

Hehe Dlatego, bo mam zamiłowanie do husky i malamutów.Chcę mieć tylko 3 psy w przyszłosci ( husky, malamute i pies z BS ). Dlatego nie chcę mieć Akity. ( naprawde są śliczne i mądre ) Kocham też Eurasiery, ale cóż..
  Zacytuj
Przeczytany 09-06-2007, 17:54   #10
Akitka

Domyślnie

Cytat:
Napisał kasha
Hehe Dlatego, bo mam zamiłowanie do husky i malamutów.Chcę mieć tylko 3 psy w przyszłosci ( husky, malamute i pies z BS ). Dlatego nie chcę mieć Akity. ( naprawde są śliczne i mądre ) Kocham też Eurasiery, ale cóż..
Heh... Nie miałam zamiaru się czepiać, ja tylko tak z ciekawości. A ja bym chciała mieć w przyszłości akitę, shibę, buldożka francukiego i doga niemieckiego (o tym ostatnim chyba będę musiała zapomnieć, jeśli mi się przytyć nie uda... ). I jeszcze pewnie kiedyś coś wymyślę... Fajna gromadka, co? Na szczęście mój TŻ jest tolerancyjny póki co...
Przeczytany 09-06-2007, 18:55   #11
Justys
^^

Justys's Avatar

Domyślnie

kasha: a ja myślałam, że chciałaś mieć hodowlę huskych

Przeczytany 09-06-2007, 19:53   #12
Akitka

Domyślnie

Co tak zamilkli, co? Ambra dziś co sekundę coś psoci i mi się uczyć nie daje. Wykopuje ziemię z donic przed domem. Co ja posprzątam, to ona znowu coś wykopie. Łobuzica jedna... Ale za to grzecznie teraz zjadła całą porcyjkę jedzonka.
Przeczytany 09-06-2007, 21:11   #13
kasha
Guest

Domyślnie

Akitka- Ale ja nie powiedziałam, że się czepiasz
Justyna- Malamutka będzie z rodowodem ( kocham malamuty i będę miała ją dla pasji i zamiłowania do rasy ) husky ( z rodowodem ) .. chciałabym mieć dwa, ale 4 psy będzie za dużo.. moze potem sie jeszcze skuszę.. hmm nie wiadomo, ale w planach mam tylko jednego samca.No i bidula z bezdomnych szpiców napewno będzie wykastrowana. Narazie takie mam plany.Może cos jeszcze się zmieni
  Zacytuj
Przeczytany 09-06-2007, 23:30   #14
Akitka

Domyślnie

Cytat:
Napisał kasha
Akitka- Ale ja nie powiedziałam, że się czepiasz
Justyna- Malamutka będzie z rodowodem ( kocham malamuty i będę miała ją dla pasji i zamiłowania do rasy ) husky ( z rodowodem ) .. chciałabym mieć dwa, ale 4 psy będzie za dużo.. moze potem sie jeszcze skuszę.. hmm nie wiadomo, ale w planach mam tylko jednego samca.No i bidula z bezdomnych szpiców napewno będzie wykastrowana. Narazie takie mam plany.Może cos jeszcze się zmieni
Powodzenia w realizacji planów... :thumright: Kolejne 4 łapy to zawsze dużo więcej pociechy!!!
Przeczytany 10-06-2007, 06:49   #15
Morris

Morris's Avatar

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez GG do Morris
Domyślnie

Na moim osiedlu mieszka zmiksowana akita, czyt. akita długowłosa . Bardzo podoba mi się ta rasa! Akita amerykańska już mniej..

Narzędzia wątku
Tryb wyświetlania

Zasady pisania postów