Wróć   Forum Psiakość – uroki życia z psem > Różności > Psiakostka w sosie własnym - Kącik kuchenny

Odpowiedz

Narzędzia wątku Tryb wyświetlania
Przeczytany 18-01-2009, 00:57   #16
jovanna
Moderator

jovanna's Avatar

Wyślij wiadomość przez GG do jovanna Wyślij wiadomość przez Yahoo do jovanna Wyślij wiadomość przez Skype do jovanna
Domyślnie

obowiazkowo musi byc spis tresci, bo przepisow coraz wiecej i coraz trudniej sie przekopac przez tematy...
ja nic nie doradze, ale widze ze dziewczyny maja fajne pomysly na podzial dzialu i mi sie one podobaja. Zrobcie wszystko byle latwiej bylo ....

jovanna jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 13-02-2009, 23:26   #17
lady m
Psiejska <3

lady m's Avatar

Miasto: Gdansk
Wyślij wiadomość przez GG do lady m
Domyślnie

A czy stare przepisy w osobnych tematach nie mozna by bylo powrzucac do nowo powstalych watkow ogolnych? Czyli np. moj przepis na ciacho czekoladowe wyladaowal by w dziale o ciachach...

lady m jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 30-07-2009, 23:59   #18
Evelina
Administrator

Evelina's Avatar

Miasto: Podparyżewo
Domyślnie

Moze juz zauwazyliscie, ze dzialik kulinarny nieco zmienil oblicze. Po czesci wykorzystane zostaly pomysly z tego watku, po czesci brak pomyslu co dalej.
Chcielibysmy, aby ten dzial byl ladnie zorganizowany, ale zeby jednoczesnie nie rozbudowal sie do rozmiarow pozostalej czesci forum
Jesli jakies potrawy nie trafily tam gdzie trzeba to prosze o sugestie. Tak samo jak potrzebna jest podpowiedz co zrobic z przepisami nie "majacymi przydzialu" jak chocby Gosine zapiekanki, czy mój Cake.

Evelina jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 23-08-2009, 14:40   #19
jovanna
Moderator

jovanna's Avatar

Wyślij wiadomość przez GG do jovanna Wyślij wiadomość przez Yahoo do jovanna Wyślij wiadomość przez Skype do jovanna
Domyślnie

moze stworzyc podwieszony temat : "mydlo i powidlo"
i np. w pierwszym poscie stworzyc spis tresci jako odnosniki do poszczegolnych przepisow, ktore beda w tym temacie. To ulatwilo by szukanie konkretnych potraw...
mam nadzieje ze napisalam zrozumiale...
Wiadomo ze przy kazdym przepisie robi sie jeszcze dyskusja taki link by kierowal do przepisu. Wiem ze jest to wykonalne

jovanna jest wylogowany/a   Zacytuj
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Tryb wyświetlania

Zasady pisania postów