Wróć   Forum Psiakość – uroki życia z psem > Pomóżmy tym psom > Znalazły dom

Odpowiedz

Narzędzia wątku Tryb wyświetlania
Przeczytany 02-03-2013, 10:23   #16
Ula czarnuszka

Ula czarnuszka's Avatar

Miasto: na skraju lasu
Domyślnie

Super, ze tak szybko dom się znalazł

Zuza, uprzedź ludzi, że mała nie nauczona zachowywania czystości w domu, żeby nie było przykrej niespodzianki. Gdy ktoś szuka "odchowanego psa" ten aspekt pewnie jest ważny
Przeczytany 02-03-2013, 20:07   #17
olivia

olivia's Avatar

Miasto: Gdańsk
Domyślnie

wszystkiego najlepszego w nowym życiu dla ślicznej Pusi
Przeczytany 02-03-2013, 22:44   #18
Alicja

Alicja's Avatar

Miasto: RYBNIK
Wyślij wiadomość przez GG do Alicja
Domyślnie

Cytat:
Napisał nejlika Zobacz post
Olivia- Pusia jest na FB od samego początku Chyba o tym pisałam. Alicja- masz rację, że sterylizacja jest ważna, ale to w żaden sposób nie zmienia faktu, że nas na nią nie stać, a jest/było kilka innych rzeczy, które zrobić trzeba było (strzyżenie, szczepienia, odrobaczanie, itp).

A teraz dobre wieści. Puśce się udało. Nam się udało. Mieliśmy dużo szczęścia, bo przez FB dowiedział się o Pusi bliski przyjaciel mojej cioci. Ona też psiara bez pardonu wysłała mu link do galerii Pusi, w której opisaliśmy jej historię. Wiedziała co robi, bo tenże przyjaciel od roku szukał pieska. Miał być w typie małego teriera, ale większego niż York, miał być sunią i miał nie być rasowy, najlepiej już odchowany. Czyli cała Pusia. W dodatku po obejrzeniu filmu z Puśką decyzja zapadła w ciągu sekundy. Ta i żadna inna, bo " zakochaliśmy się w niej od pierwszego wejrzenia". Mnie osobiście cieszy to, że będę miała z włascicielami Pusi stały kontakt. Wiem, gdzie mała będzie i w każdej chwili mogę sprawdzić co u niej. A warunki? Małżeństwo bez dzieci (i bez takich planów), ona pracuje w domu, duży dom i ogromny ogród z sadzawką i bardzo interesującymi krzaczkami tu i ówdzie
Kochani, dziękuję za wsparcie, za rady i wskazówki. Gdy następnym razem trafi mi się jakiś bidulek, będę już wiedziała, jak do sprawy podejść.
A tymczasem Puśka zostaje u nas jeszcze tydzień, żeby dokończyć szczepienia i nabrać jeszcze trochę pewności siebie. Kurcze, będziemy za nią tęsknić, bo to niemiłosiernie wesoły psiak. Pusia mówi Wam dzięki za wszystko i do usłyszenia
ale zaproponuj domkowi sterylkę , nawet dla zdrówka małej ,jak już się do nich przyzwyczai , oswoi , nabierze pewności że to jej domek na zawsze( rozumię to , że może brakować na zabieg pieniążków , ale troszkę opacznie to napisalas tak jakbyś była przeciwna , a lepiej napisać prosto z mostu aby się rozumieć )

A Puśka jak obrosnie to bedzie wyglądać rewelacyjnie
Alicja jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 03-03-2013, 10:40   #19
Ina
Czika&Pola

Ina's Avatar

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alicja
ale zaproponuj domkowi sterylkę
tym bardziej, że w marcu rusza Ogólnopolska Akcja Sterylizacji .

www.mopsywpotrzebie.pl
Ina jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 05-03-2013, 10:30   #20
nejlika

nejlika's Avatar

Miasto: Gocław
Domyślnie

Haha, Ina- dobre pytanie Troszkę były. Buba na początku nie rozumiała co się dzieje, bo zmienił się układ sił. Teraz to już nie Buba była tym najmłodszym i rozbrykanym dzieciakiem. Musiała przyjąć rolę starszej siostry. Ale teraz biegają już razem po krzaczorach, zupełnie jak siostry. A dziś rano znalazłam je razem na psłaniu. Buba wywalona do góry kołami i Puska dosłownie po niej skacząca i podgryzająca ją we wszystkie łapy. Swoją drogą niesamowite, jak 30kilogramowa Buba rozumie, że z Pusią (5 i pół kilo) trzeba delikatnie. Nawet, gdy ja pacnie łapą, to robi to jakoś tak z wyczuciem. Do tej pory myślałam, że takie wyczucie jest jej obce. Ty Ina może miałaś kiedys okazję widzieć, jak się Buba bawi z Festą we wrestling amerykański... No właśnie
Gorzej z Majcią. Jest juz zbyt zmęczona na dzieci. A Pusia to żywe srebro, nie rusza się tylko gdy śpi. Za każdym razem, jak przebiega Majci przed nosem, ta podnosi raban. Bardzo ją to zamieszanie denerwuje. No a Puśka to jednak zdecydowanie terier. Jej ulubioną zabawą jest podbieganie do Mai od tyłu, trykanie jej nosem i uciekanie zanim ta się odwróci
W sumie gdyby nie to, może nawet rozważalibyśmy zatrzymanie Pusi. Cudnie u nas doszła do siebie i nabrała pewności siebie. No ale Maja jest dla nas priorytetem. Potrzebuje dużo świętego spokoju
Pozdrawiamy: Darek, Zuzia, Maja, Buba i Pusia
nejlika jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 16-03-2013, 21:24   #21
BabaJagha

BabaJagha's Avatar

Miasto: Łysa Góra
Domyślnie

Jak tam Puśka? Już w nowym domku?
Przeczytany 14-04-2013, 13:43   #22
nejlika

nejlika's Avatar

Miasto: Gocław
Domyślnie

Już w nowym. Szczęśliwa, troszę przytyła (ale tak zdrowo), ma ogromny ogród do biegania i spędza całe dnie na gonieniu kotów, podsypianiu w łóżeczku Pana i Pani i bawieniu sie ulubionymi piłeczkami tenisowymi. Mamy z nowymi właścicielami stały kontakt, podsyłają nam dużo zdjęć. Nie chcę zamieszczać, bo to ich prywatne zdjęcia, ale mała na prawdę wygląda na szczęśliwą. Na sterylkę jest juz zapisana (trzeba było poczekać chwilę po cieczce), a fryc robi się coraz dłuższy. ale tym razem pięknie wyczesany, a nie skołtuniony
nejlika jest wylogowany/a   Zacytuj
Odpowiedz

Słowa kluczowe
Pusia, warszawa, West_Highland_White_Terrier

Narzędzia wątku
Tryb wyświetlania

Zasady pisania postów