Wróć   Forum Psiakość – uroki życia z psem > Wszystko o psach > Ni pies, ni wydra ...

Odpowiedz

Narzędzia wątku Tryb wyświetlania
Przeczytany 09-11-2012, 18:17   #586
Anka

Anka's Avatar

Wyślij wiadomość przez GG do Anka
Domyślnie

Tak tak w Irlandii mieszkam. Brizzy każdy będzie narzekał na to z czym ma styczność ja nie miałam w PL problemów z psem, Miki był mały, ale widać było ile psów chodzi na spacer samych .. :/ a taki pies bez nadzoru jest jakby nie patrzeć większym zagrożeniem dla nas.. w IRL większość psów chodzi na smyczy, oczywiście nie jest różowo bo większość psów mieszkających tutaj w ogóle na spacery nie wychodzi :/ głównie siedzą na swoich maleńkich ogródkach...
Przeczytany 09-11-2012, 21:14   #587
Brizzy

Domyślnie

Ale dobrze,ze przynajmniej nie na łancuchach- mam nadzieję....

Ostatnio edytowane przez Brizzy; 10-11-2012 o 15:57
Brizzy jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 16-11-2012, 12:25   #588
suniapysiunia

Domyślnie

No łańcuchy są straszne, zwłaszcza jak pies miałby do niego przywiązany niemal cały dzień;(
suniapysiunia jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 01-04-2015, 00:08   #589
Wienio

Domyślnie

Cytat:
Napisał Brizzy Zobacz post
Wole wybuch agresji niż marmoladę z mojego psa i będę brala na ręce zawsze jak zobaczę duzego psa bez smyczy i bez kaganca bez wzgledu na to co ktos sobie o tym mysli. Nie bronie moim sie bawic z innymi byleby byly podobnej wielkosci. przy duzej różnicy wioelkosci , w razie czego, mały szans nie ma.
Tacy jak ty nie powinni mieć psów. Bardziej znerwicowana niż własny pies. Niech robi kupę w kuwecie.
Wienio jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 03-04-2015, 21:09   #590
M10M
Hamlet i koty
Moderator

M10M's Avatar

Miasto: Tczew
Domyślnie

Nawet komentować się tego nie chce
Przeczytany 09-04-2015, 09:38   #591
olivia

olivia's Avatar

Miasto: Gdańsk
Domyślnie

A ja skomentuje...

Cytat:
Napisał Wienio Zobacz post
Tacy jak ty nie powinni mieć psów. Bardziej znerwicowana niż własny pies. Niech robi kupę w kuwecie.
Przeczytany 18-05-2015, 13:29   #592
Kacprowy

Kacprowy's Avatar

Domyślnie

W mojej okolicy bardzo często chodzi samotny Husky, nie ma żadnej smyczy, kagańca, a nawet właściciela nigdy nie widać w okolicy. Widać, że pies jest bardzo zadbany, ma obrożę, jest zawsze spokojny, nie zwraca uwagi nawet na inne psy, ale mimo wszystko nie rozumiem właściciela, który tak wypuszcza, jakby nie patrzeć, dużego i jednak niebezpiecznego psa, przecież zawsze może zostać sprowokowany czy po prostu się zdenerwować. Wydaje mi się, że co jak co, ale jednak powinniśmy stosować zasadę ograniczonego zaufania, skoro robimy to w stosunku do ludzi, to czemu nie przenieść tego też na psy?
Kacprowy jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 25-05-2015, 18:42   #593
simple

Domyślnie

no ja np. nie rozumiem, jak można puścić psa samego na spacer a to dlatego, że ja bym się bała, że mi ucieknie albo, że ktoś go ukradnie, albo, że go auto potrąci i potem bym sobie nie wybaczyła jak mogłam nie wyjść z nim!
Ale obcych psów samych jak idę się nie boję, żadnej nigdy mi nic nie zrobił może dlatego. Pewnie jakby mnie jakiś dziabnoł to bym zmieniła zdanie
Przy okazji, często widzę na necie ogłoszenia, że jakieś towarzystwo opieki nad zwierzętami ma nowego psa i szuka jego właściciela bo się gdzieś błąkał i oni go zabrali. Bałabym się puścić psa samego też z tego względu, że ktoś mógłby pomyśleć, że jest bezdomny i go zabrać i potem szukaj wiatru w polu. :P
simple jest wylogowany/a   Zacytuj
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Tryb wyświetlania

Zasady pisania postów