Wróć   Forum Psiakość – uroki życia z psem > Rasy > Grupa VI > Ogary polskie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Tryb wyświetlania
Przeczytany 06-05-2007, 15:36   #31
bea100

bea100's Avatar

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Cytat:
Napisał samograj
...ZAMAWIAM KRYCIE W PRZYSZŁYM ROKU (wyrobicie się wiekowo???)
ZGADZACIE SIĘ (tzn. ja nie chcę być pokryta, tylko ŻMIŁKA)
ILE ZAGRAJ MA TERAZ MIESIĘCY???
Zagrajek- się,,wyrobi" -spoks (teraz papiren i tatuowanie i 3 wystawy z niebieską wstążeczką)- małe piffko. Pies- cudowny. Oczy- marzenie. Charakter- kapitalny. Ruch- bajeczny ( a kątowania takiego nie ma żaden z naszych). Maść- cudowna ( takich czarnych pazurów i ciemnego oka-pozazdrościć). Zęby- komplet i wspaniały zgryz. A jak nosi głowę...nooo bajka. Na przeglądzie -wszyscy byli nim zachwyceni - i hodowcy i sędziowie i wszyscy ( a przecież Zagrajek i rośnie i pięknieje).
Czytałam dzisiaj jego przegląd hodowlany- pozazdrościć!!!
Zagraj ma teraz ok 8 mc.
Co do krycia- mnie nie pytaj ( ja sama w kolejce ).
To jest oferta matrymonialna do Gosi i Marka

Dogajko: czekamy tu wszyscy...napisz kiedy mamy zacząć się denerwować
Przeczytany 06-05-2007, 18:54   #32
Rekm@

Rekm@'s Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał bea100
Cytat:
Napisał samograj
...ZAMAWIAM KRYCIE W PRZYSZŁYM ROKU (wyrobicie się wiekowo???)
Zagrajek- się,,wyrobi" -spoks (teraz papiren i tatuowanie i 3 wystawy z niebieską wstążeczką)- małe piffko. Pies- cudowny. Oczy- marzenie. Charakter- kapitalny. Ruch- bajeczny ( a kątowania takiego nie ma żaden z naszych). Maść- cudowna ( takich czarnych pazurów i ciemnego oka-pozazdrościć). Zęby- komplet i wspaniały zgryz. A jak nosi głowę...nooo bajka. Na przeglądzie -wszyscy byli nim zachwyceni - i hodowcy i sędziowie i wszyscy ( a przecież Zagrajek i rośnie i pięknieje).
Czytałam dzisiaj jego przegląd hodowlany- pozazdrościć!!!
Zagraj ma teraz ok 8 mc.
Co do krycia- mnie nie pytaj ( ja sama w kolejce ).
To jest oferta matrymonialna do Gosi i Marka

Rekm@ jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 06-05-2007, 18:56   #33
dogaja
Ja jaKO ŚCIgacz
Moderator

dogaja's Avatar

Miasto: Karkonosze
Domyślnie

Cytat:
Napisał bea100

Bea, wrzuć luzik. Ja się wcale nie denerwuję. Gaja jest tak psim psem, a nie jakimś pół-, czy ćwierć-człowiekiem, jak niektóre, że sobie świetnie poradzi.
Ja mogę jej tylko ciut pomóc, jakby była taka konieczność.
Przeczytany 06-05-2007, 20:37   #34
Gosia i Zagraj
Moderator

Gosia i Zagraj's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał samograj

ZAMAWIAM KRYCIE W PRZYSZŁYM ROKU (wyrobicie się wiekowo???)
Ha ha ha ha Aniu, ty jak zwykle szybki Biluś Ale jeśli do przyszłego roku nadal będziesz chętna ( oczywiście Żmiłka ) to czemu nie

Vogue, marzenna 79, Tomo - dziękuję wam kochani
Gosia i Zagraj jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 06-05-2007, 20:41   #35
Ania W

Domyślnie

Jestem!
Tylko na chwilę ale wpadłam !

Jak widać ogarów przybywa z każdej strony...A weźcie pod uwagę, że to dopiero pierwsza połowa roku i ile jeszcze w planach. Chyba będzie dobry rok !
Co do Zagrajka w Łodzi to faktycznie na wystawie chyba mu się podobało...Chyba raczej towarzysko niż "wystawowo" ale już widac , że za smakołyk zrobi wszystko (jakie to ogarze!). W czasie przeglądu zaprezentował cały program psiego przedszkola.
No jeszcze jeden news - Impet też po przeglądzie! Tylko jedna warszawska mu została i drobne kobitki mogą się do niego złaszać!
Ania W jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 06-05-2007, 20:45   #36
dogaja
Ja jaKO ŚCIgacz
Moderator

dogaja's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ania W
Jestem!
Tylko na chwilę ale wpadłam!
Aniu, jak się cieszę, że wpadłaś! Powiadom, kogo się da, bo ja nie mam do wielu osób adresów e-mailii, a na Dogo na PW wchodzić to ponad moje siły!
Przeszłaś się już po pokojach?
Byłaś w Galeriach i na kawie u Bei? Działamy dopiero półtora dnia, a zobacz, co się dzieje!
Przeczytany 06-05-2007, 20:48   #37
bea100

bea100's Avatar

Domyślnie

Brawo Impet, wielkie brawo dla Hani [smilie=kiss of love.gif]
Dobrze powiedziane AniuW: drobne ogarzyce- stawajcie niebawem w kolejkę do krycia

No to ja dopszę jeszcze, że Błoga-ROTTI w otwartej w Łodzi otrzymała (brakujące czasowo) CWC i ma Champ. ...w tzw przygotowaniu Ogromnie się z tego cieszę [smilie=love together.gif]
Przeczytany 06-05-2007, 22:01   #38
Gosia i Zagraj
Moderator

Gosia i Zagraj's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ania W
Co do Zagrajka w Łodzi to faktycznie na wystawie chyba mu się podobało...Chyba raczej towarzysko niż "wystawowo" ale już widac , że za smakołyk zrobi wszystko (jakie to ogarze!). W czasie przeglądu zaprezentował cały program psiego przedszkola.
Oczywiście, że towarzysko! Ja myślę, że Zagraj samego przeglądau nawet nie zauważył , a fakt, że był zainteresowany smakołykami, najlepiej świadczy o tym, że nie miał stresu. Co do prezentacji jego umiejętności, to był o włos od tego żeby się czołgać

Cytat:
Napisał Ania W
No jeszcze jeden news - Impet też po przeglądzie! Tylko jedna warszawska mu została i drobne kobitki mogą się do niego złaszać!
Mieliśmy przegląd po Impecie i kibicowaliśmy mu! Serdecznie gratulujemy, to naprawdę imponujący Pan Ogar
Przeczytany 06-05-2007, 22:06   #39
bea100

bea100's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rekm@
Oooooo co tak mało ,,Rekm@ napisał" ?
Przeczytany 06-05-2007, 23:29   #40
Żaneta

Żaneta's Avatar

Miasto: Nawojowa/Wrocław
Wyślij wiadomość przez GG do Żaneta
Domyślnie

witamy sie na nowym forum
wielkie gratulki dla Zagraja-ogara pełną mordą :526: :509: oraz Gosi i Rekmy

Gratulki również dla samograjów i kumplów oraz kniejo-puzonków :P
Przeczytany 06-05-2007, 23:45   #41
dogaja
Ja jaKO ŚCIgacz
Moderator

dogaja's Avatar

Domyślnie

Witam Cię Żaneto! Jak miło, że wpadłaś. Mam nadzieję, że zagnieździsz się tu u nas na dobre!
Mam też wieści od Puz, która przyjdzie do nas jutro i wklei zdjęcia małych Puzoników.
Ja już padam. Przyjdźcie jutro na pogaduchy. :sleep:
Przeczytany 08-05-2007, 09:36   #42
dogaja
Ja jaKO ŚCIgacz
Moderator

dogaja's Avatar

Domyślnie

Mam prośbę, Ogaromaniacy moi ulubieni: czy ktoś z Was mógłby otworzyć nowy temat ze wzorcem rasy ogara, plus zdjątka, żeby błąkający się po sieci psiarze mogli i tu zobaczyć, co to za zwierz ten słynny ogar polski? Poproszę Admina, żeby zakotwiczył go na górze podforum ogara (lub wspólnego – ogarów i gończych, jeśli wreszcie nasi przyjaciele z gończymi tu się pojawią i taka będzie wola ludu). Bo możemy tu stworzyć podfora VI grupy.
To jak, zgłosi się ktoś na ochotnika? [smilie=mylove.gif]
Przeczytany 08-05-2007, 10:52   #43
Gosia i Zagraj
Moderator

Gosia i Zagraj's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał dogaja
To jak, zgłosi się ktoś na ochotnika? [smilie=mylove.gif]
Dogaja, masz ochotnika Rekma to zrobi, ma dużo zgromadzonych materiałów, nie tylko wzorzec, ale i historię ogara i takie tam Tylko ochotnik idzie teraz do pracy, może to zrobić wieczorkiem, pasuje?
Przeczytany 08-05-2007, 12:04   #44
dogaja
Ja jaKO ŚCIgacz
Moderator

dogaja's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Gosia i Zagraj

Dogaja, masz ochotnika Rekma to zrobi, ma dużo zgromadzonych materiałów, nie tylko wzorzec, ale i historię ogara i takie tam Tylko ochotnik idzie teraz do pracy, może to zrobić wieczorkiem, pasuje?
Przyjadę, jak bonie dydy, przyjadę i po rękach będę całować! [smilie=kiss of love.gif]
Przeczytany 08-05-2007, 12:45   #45
Gosia i Zagraj
Moderator

Gosia i Zagraj's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał dogaja

Przyjadę, jak bonie dydy, przyjadę i po rękach będę całować! [smilie=kiss of love.gif]
No to masz załatwione
Odpowiedz

Słowa kluczowe
ogary, ogar_polski

Narzędzia wątku
Tryb wyświetlania

Zasady pisania postów