Wróć   Forum Psiakość – uroki życia z psem > Rasy > Grupa specjalna - kundelki

Odpowiedz

Narzędzia wątku Tryb wyświetlania
Przeczytany 03-01-2014, 15:43   #1
rasta

rasta's Avatar

Domyślnie Co z niej wyrośnie??

Witam wszystkich
Chciałam poradzić się w kwestii wielkości szczeniaka. Suczka znaleziona w lesie, weterynarz określił wiek na ok. 3,5- 4 m-ce. Jak dla mnie wygląda z mordki trochę na spaniela. Była trochę zabiedzona, dopiero zaczyna nabierać masy, ale ciekawi mnie jak duża urośnie? Na moje oko mała nie będzie (mam 19- letnią suczkę rasy sznaucer miniaturka i młoda już dorównuje jej wzrostem- obecnie ma 34 cm w kłębie, 50 cm długość bez ogona, waga 6 kilo).

Wszystkie sugestie mile widziane

Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez rasta; 14-01-2014 o 18:57
rasta jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 03-01-2014, 19:01   #2
Ula czarnuszka

Ula czarnuszka's Avatar

Miasto: na skraju lasu
Domyślnie

Cytat:
Napisał rasta Zobacz post
Witam wszystkich
Chciałam poradzić się w kwestii wielkości szczeniaka. Suczka znaleziona w lesie, weterynarz określił wiek na ok. 3,5- 4 m-ce. Jak dla mnie wygląda z mordki trochę na spaniela. Była trochę zabiedzona, dopiero zaczyna nabierać masy, ale ciekawi mnie jak duża urośnie? Na moje oko mała nie będzie (mam 19- letnią suczkę rasy sznaucer miniaturka i młoda już dorównuje jej wzrostem- obecnie ma 34 cm w kłębie, 50 cm długość bez ogona, waga 6 kilo).

Wszystkie sugestie mile widziane
W przypadku mieszańców to loteria Ale skoro już przygarnęłaś szczeniaczka, to chyba ostateczny wygląd nie jest specjalnie istotny?

Cytat:
Czy ktoś mi wytłumaczy jak wstawić do postu zdjęcie z komputera??
Zmniejszasz zdjęcia do wielkości max 800x600 pikseli, ładujesz na zewnętrzny serwer (np. fotosik, photobucket, imageshack itp.) i wrzucasz do postu link "otulając" tagami [img] link [/img]

Poletko do eksperymentów:
http://www.psiakosc.com/forum/forumdisplay.php?f=24
Przeczytany 03-01-2014, 19:26   #3
rasta

rasta's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ula czarnuszka Zobacz post
W przypadku mieszańców to loteria Ale skoro już przygarnęłaś szczeniaczka, to chyba ostateczny wygląd nie jest specjalnie istotny?

Zmniejszasz zdjęcia do wielkości max 800x600 pikseli, ładujesz na zewnętrzny serwer (np. fotosik, photobucket, imageshack itp.) i wrzucasz do postu link "otulając" tagami [img] link [/img]

Poletko do eksperymentów:
http://www.psiakosc.com/forum/forumdisplay.php?f=24
Dziękuję za odpowiedź. Faktycznie nie ma to znaczenia, ale człowiek to ciekawe stworzenie i chciałby wszystko wiedzieć od razu, zamiast poczekać cierpliwie kilka miesięcy
rasta jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 03-01-2014, 19:56   #4
Ula czarnuszka

Ula czarnuszka's Avatar

Miasto: na skraju lasu
Domyślnie

Cytat:
Dziękuję za odpowiedź. Faktycznie nie ma to znaczenia, ale człowiek to ciekawe stworzenie i chciałby wszystko wiedzieć od razu, zamiast poczekać cierpliwie kilka miesięcy
Jeśli zostaniesz na forum, poczekamy wspólnie Poćwicz wstawianie zdjęć i załóż futrzakowi temat w "Ilustrowanych pogaduszkach"
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Tryb wyświetlania

Zasady pisania postów