Wróć   Forum Psiakość – uroki życia z psem > Rasy > Grupa specjalna - kundelki

Odpowiedz

Narzędzia wątku Tryb wyświetlania
Przeczytany 05-02-2010, 20:44   #61
Loona
Moderator

Loona's Avatar

Miasto: Pabianice
Domyślnie

I Ty chcesz tego szczeniaczka (albo dwa) zostawić sobie tak? Dobrze zrozumiałam? Przy facecie, który nie lubi kundli to raczej nie jest logiczne rozwiązanie
Loona jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 05-02-2010, 20:46   #62
Anka

Anka's Avatar

Wyślij wiadomość przez GG do Anka
Domyślnie

Seite a czym różni się pies rasowy od kundelka? porozmawiaj na ten temat z facetem, bo to śmieszne, dla niego nie istotne czy miałabyc chińskiego grzywacza, foksteriera czy mastafia angielskiego? grunt że jest rasowy? no cóż to już fakt ale snobizm jest...
Przeczytany 05-02-2010, 20:55   #63
Seiti

Miasto: Łódź
Domyślnie

Nie, wróć. Jeszcze raz. Jednego do odchowania(może jestem naiwna ale liczę że a nóż może jakiś go tak ujmie że zmieni swoje nastawienie). Nie przepada za żadnymi, ale już bardziej jest skłonny wydać pieniądze na rasowego. Jak próbowałam mu wytłumaczyć, że nie widzę różnicy bo i to żyje jak i to i czują to samo to popukał się w głowę i stwierdził że jestem nienormalna. Shene ma w nosie, nie głaszcze jej, nie wychodzi z nią a o daniu jedzenia nie wspomnę, ogranicza się to do "przesuń się" jak stanie jej na drodze. Nie wiem co mu się porobiło bo kiedyś taki nie był. Pamiętam jak wiele radości i satysfakcji dawało mi patrzenie na Tarzana i Shenę...to były czasy...
Co do zadłużenia się, muszę jedno spłacić, a jak nie znajdę pracy to będzie licho, nie wypłacę się, a tak zawsze będzie można uśpić(co nie będzie dla mnie i tak łatwe). Z tego co sie dowiedziałam płaci się za kg i w jednej było to 5zł.
Seiti jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 05-02-2010, 21:03   #64
Pysia
Niufomaniaczka

Pysia's Avatar

Miasto: Sarnów
Wyślij wiadomość przez GG do Pysia
Domyślnie

Ja jestem może i dziwna, ale dla mnie jest to koniec dyskusji.
Miałam szczeniaki i wiem co to jest. Dla mnie obojętne czy rasowe czy nie. To żywe stworzenia. I uważam, że kompletniesz nie wiesz w co się sama wpakowałaś, a przy tym swoją sunie.... I tylko jej współczuję. Wybacz...
Co do posiadania psa i do faceta to już nie jest miejsce na dyskusje o tym.
Pysia jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 05-02-2010, 21:09   #65
Behemot
MaSONIErka
Administrator

Behemot's Avatar

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Cytat:
Napisał Seiti Zobacz post
Jednego do odchowania(może jestem naiwna ale liczę że a nóż może jakiś go tak ujmie że zmieni swoje nastawienie).
Może nie powinnam tak pisać, bo to już wykracza poza tematykę naszego forum, ale Twoje słowa skojarzyły mi się z postawą typu "jeśli będziemy mieć dziecko, to nasze małżeństwo się scementuje". Myślę, że jeśli w związku źle się dzieje, to dziecko - ludzkie czy psie - nie tylko go nie scementuje, ale skutecznie rozwali. Nie ma się co oszukiwać i łudzić nadzieją, że "słodki szczeniaczek" zmiękczy faceta Szczeniaczki oczywiście są słodkie, ale przede wszystkim potrafią nieźle dać w kość.
Przepraszam, nie chcę Cię urazić.

Behemot jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 06-02-2010, 13:03   #66
Blow

Blow's Avatar

Miasto: Gdynia/Olsztyn
Wyślij wiadomość przez GG do Blow
Domyślnie

Pozostaje modlić się, żeby suka w rzeczywistości nie zaciążyła
Też mnie zastanowiła ta "chwilka", jak Pysia pisze.Jeśli psy się zakleszczą, potrzebują z 15 nawet do 40 minut na rozluźnienie a Ty mówisz, że to trwało chwilę(chyba, że w rzeczywistości wyglądało to inaczej)...Jeśli psy się nie zakleszczyły, są duże szanse, że suka ni zaszła, to nie "ta" frakcja nasienia....

Obserwuj sukę czy nie zmienia się jej zachowanie, poczytaj o objawach ciąży, zmianach upodobań itd...Zaobserwowałaś jakieś zmiany stosunku do jedzenia?
zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Blow jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 07-02-2010, 21:35   #67
Seiti

Miasto: Łódź
Domyślnie

Nie chce jeść. Naprawdę to był moment, sama się zdziwiłam bo wiem że nieraz to wymaga czasu a jemu wystarczył moment, nie wiem może miało to wpływ że ona nie bardzo się mogła ruszać. Jak wybiegłam myślałam że tylko na nią wskoczył ale nie w tym momencie się szczepiły Moja głupota przynosi mi pecha, bo to co zazwyczaj jest trudne a może mi zaszkodzić okazuje się że jest banalne do wykonania. A chłopak zrobił postęp, zaczął ją dokarmiać(chociaż nie powinien, bo zaczyna żebrać)
Seiti jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 17-02-2010, 10:53   #68
M10M
Hamlet i koty
Moderator

M10M's Avatar

Miasto: Tczew
Domyślnie

Czy już coś wiadomo? Sunia jest w ciąży czy skończyło się na strachu?

Narzędzia wątku
Tryb wyświetlania

Zasady pisania postów