Wróć   Forum Psiakość – uroki życia z psem > Wszystko o psach > Pożegnania

Odpowiedz

Narzędzia wątku Tryb wyświetlania
Przeczytany 18-01-2013, 17:30   #31
kila

Domyślnie

Nie oddałabym do nich mojej suni.... Ja bym ją pochowała gdzieś w miejscu dla nas waznym a nie w skupie materiałów biurowych...
kila jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 30-01-2013, 23:48   #32
Brizzy

Domyślnie

Dowiadywalysmy się się z kolezanka o ceny, dość drastyczne. Najlepiej miec kogoś kto dysponuje ogrodkiem i jest z Wami zaprzyjaźniony.
Brizzy jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 23-05-2013, 19:09   #33
parkpamieci

Domyślnie

Chcieliśmy by wszyscy właściciele mieli możliwość godnego pożegnania ukochanych przez nich zwierząt w sposób właściwy dla nich. Dlatego chcieliśmy poinformować o otwarciu drugiego miejsca, w którym można wykonać kremację indywidualną.

PARK PAMIECI.EU
"Z szacunkiem do końca"
zespół Parku Pamięci
parkpamieci jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 01-12-2013, 15:36   #34
kazus

Domyślnie krematis

Witam

Skorzystałam z usługi "kremacji" firmy Krematis i bardzo żałuję, człowiek zapewnia, że zwierzę będzie indywidualnie kremowane, ale nie daje na to żadnego dokumentu , na pytanie, gdzie będzie kremacja informuje, że w firmie Hetman w Olszówce ,gdy zadzwoniłam to sprawdzić powiedzieli , że u nich zajmują się jedynie utylizacją , od człowieka z Krematis dostałam tylko świstek, że odebrał ciało , potem odebrałam skrzyneczkę z czymś co z pewnością nie jest prochem po moim pupilu. Facet nie daje żadnej faktury ani pokwitowania, twierdzi, że ma człowieka w firmie Hetman który kremuje indywidualnie, już to widzę jak wielką spalarnię wykorzystują dla jednego zwierzaka. Radzę trzymać się z daleka od tej firmy.
kazus jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 04-04-2014, 17:36   #35
jankowalik

Domyślnie

Nie życzę nikomu korzystać z takich usuług, jednak jeśli zajdzie taka potrzeba to polecam krematorium we Wrocławiu - wszystko odbyło się przy mnie, dostałem nawet zaświadczenie wraz z urną i prochami.
jankowalik jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 12-10-2014, 11:24   #36
vetserwis

Domyślnie kompleksowo transport i kremacja zwierząt domowych.

Dzień dobry,
Uruchomiłem działalność w zakresie kremacji indywidualnej martwych zwierząt domowych ze zwrotem ich popiołu w urnie.
Kremacja polega na spopieleniu zwłok martwego zwierzęcia w specjalistycznej spalarni (z możliwością obecności klienta podczas kremacji) oraz umieszczeniu prochów w specjalistycznej hermetycznej urnie. Działamy pod nadzorem Inspektoratu Weterynarii.
Nasza firma realizuje kompleksowo transport i kremację zwierząt domowych.
Prowadzimy odbiór zwłok zwierząt z domu lub kliniki czy hotelu, pracujemy 7 dni w tygodniu. Odbieramy do kremacji zwierzęta domowe - psy, koty, itp.

Zgodnie z polskim prawem, zakazane jest zakopywanie zwłok zwierzęcych poza miejscami do tego wyznaczonymi.

Odbieramy zwierzęta domowe z lecznic weterynaryjnych oraz od właścicieli prywatnych.
Posiadamy uprawnienia do realizacji usługi transportu martwych zwierząt. Przewóz zwierząt odbywa się przystosowanym do tego samochodem.

Jeśli są Państwo zainteresowani zleceniem odbioru martwego zwierzęcia bądź nawiązaniem
stałej współpracy prosimy o kontakt.

Pozdrawiam
Krzysztof Potyralski

+48 503 86 99 22
vetserwis.waw.pl
kontakt@vetserwis.waw.pl
vetserwis jest wylogowany/a   Zacytuj
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Tryb wyświetlania

Zasady pisania postów