Wróć   Forum Psiakość – uroki życia z psem > Pomóżmy tym psom > Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ... > Zaginione

Odpowiedz

Narzędzia wątku Tryb wyświetlania
Przeczytany 20-03-2011, 17:55   #1
demeter

Domyślnie zaginęła suczka staffik Venka

przeczytalam sobie wlasnie caly watek mojej Vennki. (Dla niewtajemniczonych oddalam Venke Oldze na warunek hodowlany.)
dziekowalam w nim Oldze za wspaniala opieke nad Venka kilka razy... ale jak sie okazalo tak wspaniale i cudownie to nie bylo, szczegolnie w ostatnim czasie.

Liczylam ze dzisiaj na wystawie w Katowicach zobacze Venke - takie obietnice Olga skladala mi juz dawno. Ja suke zglosilam i oplacilam ale Venka sie nie pojawila.
Tego niestety sie spodziewalam, dlatego postanowilam malej poszukac na wlasna reke.
Ta historia ciagnie sie juz od miesiaca a dzisiaj wreszcie dowiedzialam sie prawdy, choc po tych wszystkich klamstwach, ktore uslyszalam od Olgi i osob opiekujacych sie suka to juz nie wiem w jaka "prawde" ja mam wierzyc.
Udalo mi sie ustalic ze Venka okolo 1.5 do 2 tyg temu uciekla osobie, ktora sie nia zajmowala podczas nieobecnosci Olgi w Polsce. Podobno prawie wpadla pod samochod i przestraszona uciekla. Podobno ci ludzie jej szukali, rozklejali ogloszenia. Ja o wszystkim dowiedzialam sie dopiero dzisiaj od postronnych ludzi, ktorych spotkalam tam gdzie szukalm Venki. Nikt ani Olga ani jej rodzice nie poinformowali mnie o tym.

Stracilam do tej pory cenny czas, ktory powinien byc poswiecony na poszukiwania malej....

Kochani wyc mi sie chce jak mysle o tym wszystkim. Jestem na siebie wsciekla, ze zaufalam tak nieodpowiedzialnej osobie.

Pisze to wszystko, zeby osoby ktore zechca mi pomoc w poszukiwaniach malej mialy obraz calej sytuacji.

Prosze tych ktorzy mieszkaja w poblizu Świętochłowic o info o lokalnych gazetach, radiach, korporacjach taksowkowych, przychodniach weterynaryjnych. Chce sie z nimi skontaktowac i zamiescic tam info o poszukiwaniach suki. Wam latwiej bo Wy od razu wiecie gdzie uderzyc, co sie czyta w danym rejonie albo czego sie slucha.

Jesli Venka tylko zyje to porusze niebo i ziemie, zeby ja znalesc.

Istnieje tez prawdopodobienstwo, ze Venka jest w ciazy, bo w ostatnim mailu do mnie Olga pisala ze Venka wlasnie zaczela cieczke.

w ciagu weekendu napisze ogloszenie, ale juz dzis prosze Was, szczegolnie mieszkancow Katowic i okoloic o rozpuszczenie wici. MOze ktos cos slyszal, wie cos o moim psie.
Za pomoc w odnalezieniu Venki oczywiscie bedzie oczywiscie wysoka nagroda.

Venka mam tatuaz o numerze 005U w pachwinie.
dziekje Wam z gory i licze na Wasza pomoc. kont. 668 469 193
demeter jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 20-03-2011, 19:17   #2
M10M
Hamlet i koty
Moderator

M10M's Avatar

Miasto: Tczew
Domyślnie

Nic nie rozumiem....
Przeczytany 21-03-2011, 00:06   #3
Blow

Blow's Avatar

Miasto: Gdynia/Olsztyn
Wyślij wiadomość przez GG do Blow
Domyślnie

Ja też nie
zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Blow jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 22-03-2011, 00:17   #4
Pysia
Niufomaniaczka

Pysia's Avatar

Miasto: Sarnów
Wyślij wiadomość przez GG do Pysia
Domyślnie

A ja tak
W/g postu sun ia została oddana na warunkach hodowlanych, ale opiekunowie nie sprawili się dokumentnie łącznie z zagubieniem owej suni.....
Teraz hodowczyni poszukuje zaginionego bez wieści psiaka.
Pysia jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 22-03-2011, 08:27   #5
olivia

olivia's Avatar

Miasto: Gdańsk
Domyślnie

Też nic nie rozumiem, chociaz jak sądzę, nie dotyczy to psiakościowej Olgi?
Przydałby się chociaz link do przywołanego wątku i jakies zdjęcie suczki.
Przeczytany 22-03-2011, 09:45   #6
Olga

Olga's Avatar

Domyślnie

Z cala pewnoscia wspomniana Olga to nie ja.
Mysle, ze nic by sie nie stalo, zwlaszcza w zwiazku ze sprawa, gdyby omawianej Oldze dopisac jeszcze chocby pierwsza literke nazwiska i miasto. Przynajmniej w tym zakresie zamieszanie byloby nieco mniejsze. I nie chodzi o mylenie osob ale o mozliwosc wskazania tej wlasciwej dla dobra sprawy.

Demeter, wklej prosze zdjecia i przywolaj jak prosi Olivia watek, do ktorego nawiazujesz. Podaj tez moze swoje imie, nazwe hodowli, im wiecej informacji tym lepiej a swiat jest maly przeciez, rozne rzeczy sie na codzien slyszy, zawsze wieksza szansa na skorzenie faktow...

zapraszamy na www.funforevermarinus.republika.pl Tiga (ON), Maja, Ada, Pola (Bearded Collie) i Olga (człowiek)
Olga jest wylogowany/a   Zacytuj
Przeczytany 22-03-2011, 11:24   #7
olivia

olivia's Avatar

Miasto: Gdańsk
Domyślnie

Tu są zdjecia i więcej informacji:
http://www.prozak.com.pl/

Narzędzia wątku
Tryb wyświetlania

Zasady pisania postów