Forum Psiakość – uroki życia z psem

Forum Psiakość – uroki życia z psem (http://psiakosc.com/forum/index.php)
-   Hyde Park (http://psiakosc.com/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Cafe pod psem. Zapraszamy (http://psiakosc.com/forum/showthread.php?t=2101)

jovanna 04-08-2013 01:09

to wbijajcie na Wyspy, tu takich tropikow nie ma. Chociaz lato tego roku zaskakuje samych anglikow bo jest cieple jak nigdy dotad...

olivia 04-08-2013 08:21

U nas zapowia się cudny dzień, a ja w dusznej hali na kociej wystawie.
A wolałabym być w lesie z psami........

sirion 04-08-2013 08:52

A u mnie znowu szare chmurska ......

Deirdre 04-08-2013 09:44

I pomyslec ze jakies guru od meteo zapowiadalo lato najzimniejsze tego stulecia, buhahaha

U mnie od rana rzeskie 22 ktore do poludnia urosnie standardowe 38.....

Mam w planach podlac kwiatki, wybiegac jeszcze raz psy, uprac Zakka, cyknac pozowane foci a potem sie polenic I ogladajac 4 odcinki serialu poszyc sobie troszeczke.... :]

Alicja 04-08-2013 10:16

Cytat:

Napisał Deirdre (Post 702022)
I pomyslec ze jakies guru od meteo zapowiadalo lato najzimniejsze tego stulecia, buhahaha

U mnie od rana rzeskie 22 ktore do poludnia urosnie standardowe 38.....

oj dokładnie ...lato miało być beznadziejne wg prognoz

u nas rano też było miło 23 stopnie o 7 , dało się spacerować

sirion 04-08-2013 14:25

Iiiii tam urośnie ! U mnie 25 stopni i ciemnica jak w listopadzie. Pogoda tylko do spania.

ulvhedinn 04-08-2013 15:08

A unas w nocy była kolejna obłędna nawałnica- obudził mnie huk pioruna, wyjrzałam za okno, a tam ściana wody. A teraz znów gorąco :devil:

Bylismy na dogtrekkingu. Słabiutko, trzecie miejsce, ale prawię połowę czasu zajęło dotarcie do pierwszego punktu- trzeba było przejść przez rzeczkę, na mapie był mostek (a nawet dwa). W realu..... były słupy po mostku i upiorne wściekłe zarośla po obu stronach rzeczki, przez które za nic nie mogłam przepchnąć Kry :zarbi: W końcu się udało (po długim czasie i popływaniu przez rzeczkę w tę i nazad). Jestem przypieczona, pogryziona przez insekty, podrapana (chaszcze i cholerny rzepak), poparzona pokrzywami i o dziwo wyleczona do końca z anginy (pojechałam z bólem gardła jeszcze) :hahaha:

Pysia 04-08-2013 15:26

A u mnie właśnie chmury przyszły i jakby od razu lepiej :) Zmorowatość odżyła i buszuje po podwórku. Deszczu sobie nie życzę aż do nocy bo robimy grila ze swatową. Nie mam ochoty biegać od grila do domu z mięskiem w deszcz. Tym bardziej że upał zelżał więc super można posiedzieć na dworze.

coztego 04-08-2013 16:04

U nas się ochłodziło cudownie, zachmurzyło i spadło kilka kropli deszczu :mrgreen: Jest ledwo 25 stopni :bosko:

Powiem Wam, że życie w naszym kraju nie przestaje mnie zdumiewać. Wchodzę do banku, chcąc wpłacić pieniądze, na wpłatomacie wisi kartka "Terminal nieczynny", więc kieruję swe kroki do kasy (wpłaty w terminalu mam za darmo, w kasie biorą prowizję, chyba, że wpłatomat nie działa, wówczas w kasie jest za darmo). Mówię pani, że chciałam wpłacić pieniądze, pani dokonuje stosownych operacji w komputerze, po czym zadaje mi zwalające z nóg pytanie "A próbowała pani skorzystać z wpłatomatu?" :shock: "Przecież jest nieczynny!" :hmm: "No tak, ale jeśli pani chciała z niego skorzystać, to wówczas jest bez prowizji". Powalająca logika :silly: :zarbi:

sirion 05-08-2013 14:08

Wszyscy padli z upału ? Czy też na urlopach ?

M10M 05-08-2013 14:23

Upał.
A przed chwilą pomagałam złapać psa, który od 3 dni błąkał się po naszej ulicy. W dodatku noce spędzał na środku jezdni...
;)

Alicja 05-08-2013 21:00

Koleżanki beaglówki ....

znajomej rodzice ( znamy sie stąd że ona adoptowała ,,moją ,, Sharunię , boksię ) ludzie po 70tce nie są w stanie już wyprowadzać swojego 11 letniego beagle ... ona psiaka nie da rady wziąć bo sama ma 2 adoptowane boksery i 1 mixa oraz chyba 2 koty , mieszka w Warszawie na Pradze .

http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post21163847
psiak ma rodowód
https://lh5.googleusercontent.com/-R.../s640/fred.jpg

sejbi 05-08-2013 21:16

O kurcze....Jakiś wysyp seniorów.... Szkoda że nie można znaleźć kogoś,kto by chłopaka wyprowadzał..... Bo rozumiem,że w domu nie ma problemu.... Dla psiaka w tym wieku taka zmiana to dramat :nunu:
Dam znać na beaglowe....
Alicjo,możesz poprosić koleżankę o numer telefonu kontaktowego ??

coztego 05-08-2013 21:24

Cytat:

Napisał sejbi (Post 702051)
O kurcze....Jakiś wysyp seniorów.... Szkoda że nie można znaleźć kogoś,kto by chłopaka wyprowadzał.....

No właśnie, może znalazłby się jakiś psiarz - spacerowicz w okolicy :roll:

Alicja 05-08-2013 22:07

Cytat:

Napisał sejbi (Post 702051)
O kurcze....Jakiś wysyp seniorów.... Szkoda że nie można znaleźć kogoś,kto by chłopaka wyprowadzał..... Bo rozumiem,że w domu nie ma problemu.... Dla psiaka w tym wieku taka zmiana to dramat :nunu:
Dam znać na beaglowe....
Alicjo,możesz poprosić koleżankę o numer telefonu kontaktowego ??

na razie mają osobę do wyprowadzania ale nie wiadomo na jak długo :(

Numer mam , ale upewnię się czy to niezmiennie ten sam 501697182 ( jak będzie inny to podam zmianę ) . Ja myślę , ze jej samej serce pęka , bo wszystkie psy ma z odzysku , Sharunię wzięła zaraz po śmierci poprzedniej adoptowanej boksi , na koniec doszła sunia miksik , pewnie nawet nie pomyślała , ze rodzinny psiak będzie potrzebował pomocy

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:57.